Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek a randira? Lemondjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a randira? Lemondjam?

Figyelt kérdés

Parázok a randitól holnap lenne egy sráccal.De attól félek, hogy ha összejövünk akkor nem fogok tetszeni a hugának meg a nővérének és nem fogunk jól kijönni.Meg a csávó 22 éves én meg 15..engem nem zavar a kor külömbség és őt se, csak attól félek, hogy anyáék mérgesek lesznek, hogy ilyen idős barátom van.Mitcsináljak??Mert én szeretnék vele találkozni.Ti mit tennétek?De a szüleim meg nem tilthatják meg, hogy ha összejövünk, hogy ne találkozzak vele.Eddig se tiltottak el senkitől.

15/L


2010. júl. 8. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt te is tudod, hogy 22 évesen nem csak a kezedet akarja fogni....O.o
2010. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
sőt, 22 évesen semmi másra nem kellesz neki, csak arra...
2010. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen sztem fiatal vagy hozzá. egy 22 éves férfinak szexuális igényei vannak. amiket te nemhiszem hogy megtudsz már adni neki. és valszeg nemlenne hosszúéletű kapcsolat.
2010. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A randira éppen elmehetsz, de azért nem kellene 15 évesen egy 22 évessel kezdened.
2010. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy egy 22 évesnek nem csak arra kellek, hogy a kezemet foghassa..nem vagyok már gyerekes..én kérdeztem arról is, hogy ő mit szól ahoz, hogy én még egy darabig nem és mondta, hogy nincs semmi gond..ha gond lenne akkor nem randozna velem ezt mondta..és, ha meg csak arra kellenéknek van eszem úgy se két hét alatt feküdnék le vele az fix.és szerintem a kor nem számít, jó van mikor számít, de, ha ő elfogadja, hogy fiatalabb vagyok akkor ez van..
2010. júl. 8. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyerekes...akkor miért vad idegen emberektől kérsz ilyen kérdésben tanácsot???Ha nem vagy gyerekes, akkor el tudod dönteni egyedül is...de ha hipp-hopp megdönt úgy, hogy észre sem veszed, aztán lepattint, remélem nem itt fogod sajnáltatni magad....
2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...még annyit, hogy ígérgetnek sok mindent ezek a rafinált fiúk....én nem prédikálni akarok neked, de nekem volt egy barátom 16 éves koromban, ő 24 éves volt.Azt mondta nem zavarja, hogy nem történhet köztünk semmi, tud várni, míg én is akarom.Aha....na szerinted mi történt?Igeeeen!Mivel én nem feküdtem le vele, lefektetett egy másik csajt...

Ebből csak azt akarom kihozni, hogy amíg rá nem jönnek, hogy valakit nem tudnak lefektetni, addig minden szépet és jót mondanak, hátha..

2010. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
képzeld csak gondoltam, hogy megkérdezem, hogy lesze e jó tanács.tudok figyelni magamra és nem fog megdönteni.nyugi nem itt fogom sajnáltatni magam, mert nem is fogom!
2010. júl. 8. 19:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg...13éves voltam, mikor megismerkedtem egy 23éves pasival :) most vagyok 18 és évek óta együtt vagyunk :)
2010. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem.tudom, hogy te csak jót akarsz, hogy ne csináljak hülyeséget.elmegyek a randira majd meglátom mi lesz, de egy 16 vagy 17 évesnek is kellhetek csak arra..
2010. júl. 8. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!