Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány MSN-en ilyen jelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány MSN-en ilyen jelet küldött (L), ez azt jelenti hogy járni akar velem? Vki help pls!

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti hogy elgépelt valamit!
2010. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
L, mint lúzer.
2010. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez egy szivecske akar lenni :) És azt jelenti,hogy szeret.


(L)-Love

(K)-Kiss

2010. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen faszokat mint az előző kettő... Bunkó faszok vagytok...

A (L) az a szívecske, de nem biztos, hogy pont amiatt küldte...Vettél észre rajta vmi jelet, hogy vonzó vagy számára? Mert ha igen, akkor lehet hogy van benne valami ;)

De ha pl csak úgy küldte, hogy ,,Én is téged (L) szívi ;)" vagy valami ilyesmi, akkor lehet hogy csak hülyült xD

2010. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát nem feltétlenül. Nekem is volt, aztán kiderült hogy részben szivatott részben "ki akarta próbálni magát". Undorító kis rib.nc volt.

Remélem nálad nem így lesz :D

2010. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat! (előzö vagyok) Első kettőre mondtam.
2010. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

milyen szövegkörnyezetben írta?:D

mert én pl akkor is szoktam szívet rakni ha valakinek megköszönök valamit ami nekem fontos volt :))

2010. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
én is szoktam írni havernak, de attól még nem akarok vele összejönni...szóval nem biztos.. más erre utaló jel nincs?
2010. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
oh my god! csak írt eggyet, ez nem jelent semmit, de ha biztos akarsz lenni a dolgodba, kérdezmeg, hogy miért kaptad
2010. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Azért mert küldött egy szívet nem biztos,hogy járni akar veled...én pl. akkor küldök szívet egy srácnak ha vmi aranyosat mond de attól még nem akarok vele járni..és sztem kérdezd meg,hogy miért küldte és később ne legyen félreértés:D
2010. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!