Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanfolyamon ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanfolyamon ismerkedni?

Figyelt kérdés

Német tanfolyamra járok, és ott van egy kedves srác. Hogyan közeledhetnék? Nem merem a tudtára adni, rá sem merek nézni, mert nem szeretném, ha visszariasztanám. Egy hónapig tanulunk majd együtt.:)

Ti mit tennétek? Voltatok már hasonló helyzetben? Lépjek, vagy ez nem a legmegfelelőbb alkalom?


2010. júl. 8. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Was kann ich für sie tun?
2010. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmmm...sie?
2010. júl. 8. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, tudod magázás. Viccet félretéve: miért ne ismerkedhetnél? Nyilván van szünet tanfolyás közben, vagy előtte-utána van idő beszélgetni. Teljesen jó alkalom, nem csak diszkóban lehet ismerkedni.
2010. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az ilyen tanfolyamok rohadt jók! kevesen vagytok és azt is végigröhögitek. volt már alkalmam kétszer is résztvenni ilyenben. (persze nem hiszem h ettől lett meg mindkét nyelvvizsgám, de azért rohadt jól éreztem ott magam) =D

szal sztem simán lehet ott ismerkedni. hajrá!

2010. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanfolyamokon elég rendesen össze lehet keveredni a másik nemmel... :-) Tapasztalat...
2010. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szünetekben van alkalom beszélgetni a többiekkel. Menj oda hozzá, és kezdeményezz társalgást. A többi meg jön majd magától.
2010. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobb és könyebb tanfolyamon ismerkedni mint mondjuk az utcán leszólítani egy ismeretlent és beszélgetni vele. Merthogy a tanfolyamon adott a téma ami ugyebár az órán hangzott el, meg azért idővel megismered a másikat nem kell vadidegenként kezdeményezni. Én is vettem részt tanfolyamon még 5 éve. Tetszett ott egy lány, és úgy vettem észre hogy én is tetszettem neki mert sokat néztünk egymásra és mosolyogtunk egymásra. Csak én félénk voltam és nem lett belőle semmi. :S. És van néha olyan pillanat amikor úgy érzem mért nem hívtam meg a tanfolyam vége felé valamire és kialakulhatott volna köztünk valami. Ezt már sosem tudom meg. :( Ha te se szeretnél így járni akkor mindenképp biztasd a fiút és elöször hagyd hogy ő szólítson meg, de ha nem akar lépni akkor vedd csak át a kezdeményezést, de adj neki időt mindenképp. Sok sikert! ;-). üdv "Delga"
2010. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és még egy jó tanács mindenképp próbálj meg jeleket adni neki tehát ha rá se mersz nézni akkor szerencsétlen srác azt gondolja nem is érdekled. Én is pasi vagyok és kell a biztatás a jelzés a lány részéről mert anélkül nem fogunk kezdeményezni.
2010. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, bátrabb leszek és majd nyitok felé. De szünetben többnyire a telefonján játszik vagy zenét hallgat, így elég nehezen tudunk beszélgetni. De mindenképp megpróbálom, hátha sikerül:)

Köszönöm nektek még egyszer!:)

2010. júl. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!