Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy szimpatikus pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szimpatikus pasiról kiderülne ismerkedés közben, hogy sokszor vett részt csoportos szexben, kiábrándító, vagy izgalmas lenne?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előbbi, de kinek hogy.
2019. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben nem akarja megismételni, teljesen semleges.
2019. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
ha számodra ez taszító hogy volt ilyenbe része többször is, lehet még az elején kellene felfüggeszteni az ismerkedést, mert hosszú távon még jobban fog idegesíteni. mindenkinek máshol vannak a határok. ezt neked kell tudni.
2019. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna. (nem kérek privát üzenetet mert tudom hogy most ez jön és szánalmas.)
2019. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Aki úgy csapkodta be más nőnek , hogy közben más férfi is bele rakta az elég gusztustalan.
2019. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Mitől lenne izgalmas? Egy nő jó pontot szerez nálad azzal hogy agyba főbe kuurták?

Nem ítélem el, de mindenképpen rossz pont.

Értsék már meg a pasik! Egy pasi ugyanúgy hátrányba kerül ezzel akárcsak a nők.

2019. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Izgatna. 35/n
2019. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándítana.
2019. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutat nekem hpv, hiv tesztet, ami negatív, akkor nem érdekel.
2019. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha haverként ismerkednénk, akkor nem érdekelne, mármint megkérném, hogy ezzel ne traktáljon, nem vagyok rá kíváncsi.

Ha randi, akkor berekeszteném a dolgot, illetve felőlem lehetnénk haverok (ekkor lsd fentebbi verzió), de több soha.

2019. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!