Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha 19 évesen félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 19 évesen félek az első kapcsolatomtól?

Figyelt kérdés

Igen, 19 éves vagyok és most van/lesz először barátom. Már évek óta szerettem volna, de most jött össze. Még csak 2 randin vagyunk túl (de nagyjából előtte is ismertem a srácot úgy egy éve) és persze csóknál tovább még nem mentünk.

Mint mondtam, már évek óta nagyon szerettem volna pasit, mert nagyon rossz volt látni, hogy a környezetemben már mindenki a többedik kapcsolatában van, alig van már egy-két szűz barátnőm, szóval értitek. Nagyon örültem, hogy most itt a lehetőség a kapcsolatra, ráadásul nem is akármilyen fiúval, régen "kinéztem" már magamnak, külsőre is, belsőre is nagyon bejön, és ő kezdeményezett.

Szóval eddig minden szép és jó, csak én meg parázok. Fiúk terén nincs semmi tapasztalatom (ő meg már 21 éves, több kapcsolaton túl), azt sem igazán tudom, hogy viselkedik ilyenkor az ember, és folyton attól rettegek, hogy valamit nagyon elrontok a tapasztalatlanságom miatt és 3 találka után vége lesz az egésznek... És így az előző randit pl. annyira nem is tudtam élvezni, figyelnem kellett hogy ne legyek irtó béna a csóknál, hogy ne mondjak nagy hülyeséget, stb...

Ez feszültté tesz, ugyanakkor egyben nagyon boldog is vagyok, hogy úgy néz ki hogy a fiú akar tőlem valamit.

Ráadásul még hátravan az, hogy elmondjam neki, hogy még szűz vagyok, és még biztos, hogy hónapokig nem lesz semmi szex, azt sem tudom hogy erre hogy fog reagálni...


2010. júl. 8. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj mert akkor ő is rossz szájízzel fog elválni tőled. Add magadat, ha beléd fog szeretni akkor inkább a valódi énedbe szeressen, mint egy megjátszottba, pláne ha tartós kapcsolatot akarsz - ha csak futókaland akkor nincs jelentősége.
2010. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! :D Én 17 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm, azomban most udvarlok egy lánynak és már randink is volt, hátha meg tudom hódítani! :D Én is PONTOSAN azt érzem át, mint Te, félek hogy bakizok (és sajnos néha valóban vétek egy-két hibát). A félelem ellen csak egy gyógyszer van: az önbizalom! Ha hiszel magadban, már sokkal előrébb vagy, plusz le is előzheted az önbizalommal azokat a lányokat, akik tapsztaltak de félénkek! :) Sok sikert!
2010. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az első, akkor ez normális, de vedd lazábbra a figurát! Légy vele minnél többet együtt, hogy megszokd...
2010. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Van aki tök lazán veszi a dolgokat, van aki nem.

Én is féltem kicsit az első kapcsolatom kezdetén, de aztán belerázódtam. Úgyhogy nyugi, ne stresszelj, hanem próbáld élvezni a helyzetet.

2010. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!