Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen visszautasítóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen visszautasítóak a lányok a diszkóban?

Figyelt kérdés

Siófokon voltunk diszkóban és haverokkal.Csajozni akartam

de mindegyik nagyon viszautasító volt.Mekérdeztem szia táncolunk?.és csak a fejüket rázták hogy nem, meg bocsi most nem..

Meg egylánnyal táncközben néztük egymást nem volt messze tőlem először azt hittem véletlenül nézett rám aztán egyre sűrűbben odamentem hozzá megkérdeztem táncolun kés elisküldött és el is küldött...szal nem értem..:(


2010. júl. 7. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23:49 meghaltam :))))):))))
2010. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sztem meg biztos elég gyökér lehetsz, ráadásul meg biztos eléggé be voltál b-szva, igaz? :) Szerintem ne diszkóba akarj ismerkedni, az nem a te világod.Tudom, h ez nem kedves válasz, bocs, de ez a véleményem, ha már megkérdezted :)
2010. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jah, és azért is írtam,többek között, h elég gyökér lehetsz, mert ha csajozni akarsz a diszkóban, akkor gondolom már elmúltál 5 éves, de ennek ellenére sem tudsz normálisan, érthetően megfogalmazni pár mondatot....
2010. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van pénzed?
2010. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
lehet büdös a szád. legközelebb mutogasd el neki hogy mit akarsz.xD
2010. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ti hogy csajoznátok diszkóban?
2010. júl. 9. 23:40
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy csajoznánk?

nem a dikoba kel csajozni..

Bár ha csak egy éjszakára vágysz..

te tod..

pff

2010. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!