Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén megismerkedtem egy fiúval. (többi lent? )

Figyelt kérdés
Hétvégén megismerkedtem egy fiúval, nagyon rendes, aranyos volt. Közelebb is kerültünk egymáshoz, többször megölelt, ilyenek. Megadta az Msn címét, hogy mindenképp vegyem fel. Felvetem, egyszer beszélgettünk, megbeszéltünk egy találkozót (nem randi, csak egy rendezvény ahova mindketten megyünk). Aztán letiltott. Nem tudom, miért, pedig nekem nagyon szimpatikus, és azt hiszem, tetszik is. :$ Mikor találkoztunk, azt szűrtem le, hogy én is bejövök neki. Jah amúgy elég messze lakik. Szóval nem egy város, kb 3-4 órányira innen. Mi történhetett? 16/L
2010. júl. 7. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy letiltott?
2010. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen...fogalmam sincs.biztos nem akar semmi komolyat,max kavarás.
2010. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy közös ismerősünk, nála fenn van, nálam nincs.
2010. júl. 7. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a számát,hívd fel,kérdezd meg.De mindenképp tudd meg,voltam már hasonló helyzetben,jó,engem nem tiltott le,csak leszart,miután úgy tűnt,nagyon bejövök neki,stb...Sztem nála is a távolság volt akadály,de ezen utólag gondolkoztam,pedig ha lehetőségem lett vna rá,elmondtam volna neki,hogy nem gond,meg tudtuk volna oldani...egy kis utazás belefér a kapcsolatba.Az ember nem talál minden héten olyan embert,aki megdobogtatja a szívét:)))
2010. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a száma nincs meg, de én is szeretném megtudni... kár pedig tényleg kedvesnek tűnt.. :/
2010. júl. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!