Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy köszönjek el egy csajtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek el egy csajtól?

Figyelt kérdés
Van a csajnak pasija, de már nem szereti. Ma találkozni fogunk, de nem tudom, hogy kell elköszönni egy csajtól akinek még megvan a pasija. Nagyon gyors nem szeretnék lenni. Mit tegyek??
2010. júl. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
"Szia és üdvözlöm a pasidat." Eh. Ha arra gondolsz akkor nem, ne csókold meg.
2010. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem meg amíg van pasija ne is találkozz vele,az egy dolog hogy ő azt mondja nem szereti,lehet csak össze van zavarodva,ne mássz bele egy kapcsolatba ami még tart... ha vége lesz,akkor nem kellesz olyasmin agyalnod hogyan köszönj el...

De ha már bevállaltad" a talit köszönéskor:

"Hát akkor szia,remélem fogunk még találkozni,tudod rajtad múlik!"(és adsz neki egy puszit)

23/L

2010. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszaitokat. 13:59 a csaj erőltette hogy találkozzunk.
2010. júl. 7. 14:09
 4/6 Timi: ) ***** válasza:

Jó,én értelek,csak utána nehogy bajba kerülj emiatt,a pasija utólag úgyis rájön,és akkor te leszel az aki elvette a barátnőmet vagy te leszel az aki miatt vége lett"

Nehogy gondod adódjon belőle,azért írtam,hogy addig ne mássz bele amíg tart...

23/L voltam

2010. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Asztala viszta'a'a' beby csizesz xDDD
2010. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lö pá, anyafej!
2010. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!