Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó módszerek vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó módszerek vannak a Balatonnál csajozásra?

Figyelt kérdés
A hétvégén pár haverral lemegyünk a Balatonra. Jó lenne lányokat is felszedni legalább arra a pár napra:P Ötleteket szeretnék, hogy mik a tuti módszerek? 18/F
2010. júl. 7. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nah én lány vagyok.. de van egy jó ötletem.. például labdázzatok a vízben.. aztán "véletlenül" dobja egyikőtök oda ahhoz a lányhoz vagy lánycsapathoz a labdát.. majd ők visszadobják.. és kérdezd meg tőlük hogy nem e lenne kedvük csatlakozni.. :) sztem ez mindig beválik... 16/L
2010. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre válaszolok harmadjára. Használd a keresőt. Nem hiszem hogy olyan szűk a szókincsed, hogy a tó meg a balaton nem megkülönböztethetők.

_________________

Én a napozó csajhoz megyek oda, aki EGYEDÜL van. Megkérdezem hogy nem zavarok e, amikor látom hogy bejövök neki, akkor megkérdezem hogy jó e a testem, szép vagyok e neki, ilyenkor vagy bevallja vagy nem. Elhívod egy üdítőre. Utána lehet telefonszámcsere, msn stb.

Remélem segíthettem.

2010. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem egy pasi ilyen szöveggel jönne 10 perc beszélgetés után, hogy elég jó-e a teste meg elég szép-e nekem, enyhén körberöhögném és inkább beküldeném a vízbe, hogy ússzon pár kört.

egyébként szólítottak már le srácok balcsin ezzel a labdás módszerrel, ez jó.

meg olyan is volt, hogy egy csapat srác közül odajött az egyik hozzám, hogy szívesen megkínálnak egy doboz sörrel. odamentem, söröztem velük, kártyáztunk, jófejek voltak.

de ezeket a nyálas, erőltetett, direkt ismerkedési szitukat kerüld, mert nevetséges.

2010. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat:)
2010. júl. 7. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én balatoni vagyok de figy, (a legjobb a déli parton, azon belül a homokos part, nem, nem búzáknak, hanem a part ilyen tengerparti style) Ott van 5000000 fürdőruhás csaj és 300000000000 lehetőség.
2010. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!