Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félhet egy lány a randitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félhet egy lány a randitól?

Figyelt kérdés
Ha bejövök neki, de fél eljönni úgymond (halogatja, de akarja, nagyon) akkor mitől félhet, mit tehetek a bíztatáson kívül?
2010. júl. 7. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél hogy nem tud mit mondani.
2010. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
talán mert gátlásos, fél a kínos csendektől, vagy még nem csókolózott és fél h most elcsattan és nem fog menni..ilyesmikre gondolj szerintem :)
2010. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tehát minden értelemben akarja a randit, csak egyszerűen fél, hogy nem tud 100%-ban teljesíteni, nem tőlem fél, hanem magától és a hülye helyzetektől, hogy elront egy jó lehetőséget? ez MINDENKÉPP pozitív
2010. júl. 7. 01:29
 4/8 anonim ***** válasza:
teljes mértékben ahoyg leírtad..vszeg ez az oka
2010. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fél, hogy mi fog történni, hogy mi lesz ha kettesben lesztek. nem tudja hogy kellene viselkednie, esetleg még kínosnak érzi az egész szituációt. nem akar hazudni a szüleinek, de bevallani sem. ez is lehet!

fél a testi részektől, hogy juj mi fog történni.

próbáld meg, hogy olyan programra hívod, ami tevékeny, tehát semmiképp nem kínos. billiárd, bowling, bármi, légy kreatív, lényeg h ne legyen esély a kííínos csendekre egy kávé mellett feszengve.

2010. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy ló.....Ez is egy lekoptató szöveg.....találkoztam már ilyennel....
2010. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nem mondta konkrétan, hogy fél, ezt csak én érzem így... de hosszú idő után végre összejött egy időpont. remélem el is jön, nem csak úgy kitalálta alibinek.
2010. júl. 7. 01:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért is félhet, mert nincs elég önbizalma. Tizenéves koromban én is ilyen voltam. Majd kinövi. A biztatáson kívül szerintem nem sokat tehetsz, mert mondjuk ahoz, hogy kimutasd mennyire tetszik neked, személyes találkozás kellene.
2010. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!