Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázhatom le? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázhatom le? Én nem akarok tőle semmit

Figyelt kérdés

egy srác felvett msn-re, és nagyon nyomul.Myvipre is olyanokat ír mintha már járnánk.De én nem akarok tőle semmit.

mit csináljak?

16/L


2010. júl. 6. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani.
2010. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy gyakran látom hiszen ugyan ott lakunk.
2010. júl. 6. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagy Te vagy közeli hozzátartozód tegye helyre.
2010. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

küldd el valahogy... van egy csomó kifogás

vagy ha őszinte akarsz lenni, akkor legyél vele az, és mondd meg neki, hogy nem nyerő nálad

ha ezek után is akaratoskodik akkor elég buta egy gyerekről van szó és nem valószínű, hogy mostanába le fog kattanni rólad úgyh lehet az lenne a legjobb ha vkitől segítséget kérnél erre az esetre

mondjuk én is szivesen segítek neked ha errefele laksz.

meik városban élsz?

18/f

2010. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szombathely
2010. júl. 6. 19:09
 6/12 anonim ***** válasza:
nem kellenek az ilyen-olyan praktikák meg ferditések! legyél vele őszinte, kerek-perec mondd meg neki, hogy nem jön be! csak finoman, ne sértsd meg, de légy egyértelmű!!
2010. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor sajnos nem aktuális a dolog, mert én máshol lakom.. nem tudok segíteni:(

de reméljük sikerül neked egyedül megoldani ezt a problémát

2010. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de olyan nehéz mert a barátnőm egyik legjobb haverja. és szinte mindenhova együtt mennek és ha társaságba megyek a baránömmel általába ö is jön.
2010. júl. 6. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
annál, jobb! több alkalmad van felhozni a témát.Ezért mondtram hogy finoman közöld! Egyszerűen végy egy nagy levegőt és mondd meg neki, hogy ne nyomuljon!
2010. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem tetszel.
2010. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!