Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az egész dolog köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész dolog köztünk?

Figyelt kérdés

Előre szólok, fárasztó lehet olvasni a sztorit, akit nem érdekel, inkább bele se kezdjen. :(

Szóval, van egy srác a munkahelyemen. Eleinte a baráti társaságába csapódtam be egy véletlen folytán, majd úgy alakult, hogy kettesben szoktuk tölteni a szüneteket. Kezdettől kezdve azt éreztem, hogy van köztünk valami vibrálás. Mivel visszafogottabb típus, én léptem a legtöbb esetben, tárgyaltam le előre a találkozókat. Munkahelyen kívül nem tartjuk a kapcsolatot, számcsere sem volt, épp csak közösség oldalakon vettem fel őt ismerősnek. Alapból én sem vagyok rámenős, de vele a kezdetektől kezdve mertem bátor lenni, mert nem éreztem tőle visszatetszést.

És a mai napig ezt látom. Ha együtt vagyunk, nagyon jó, már nem egyszer kihúztam belőle, hogy jó társaságnak tart. Közömbös témákon túl van köztünk egy játékos évődés (ami nekem szintén ismeretlen fogalom volt eddig, én az a típusú lány vagyok, aki a fiúkkal csak haveri szinten cseveg, aki tetszik, annak a jelenlétében meg sem tudok mukkanni), ami már másoknak is feltűnt. Már hírbe hoztak minket, őt piszkálták is ezzel a férfikollegái. Később szóbahoztam a témát, úgy gondoltam, ha valamikor, akkor most kimondaná, ha csak barátságról lenne szó részéről. (mert hogy részemről nem az, azt eddig is érezhette) Tehát felkészültem, hogy majd azt mondja a szekálás említésekor, hogy "Hisz mi csak barátok vagyunk." vagy "Nincs abban semmi, ha beszélgetünk, nem érdemes az ilyen pletykásakkal foglalkozni". Ehhez képest annyit mondott szűkszavúan, hogy őt nem érdekli, mit mondanak.

A problémám az, hogy pár esetet leszámítva mindig én kezdeményezem a közös szünetelést vagy általában én megyek oda hozzá munkaidő alatt. Már tettem rá kísérletet, mi történik, ha nem keresem meg, és az lett az eredmény, hogy nem keresett. És míg én ettől teljesen elkeseredtem, neki fel sem tűnt semmi rendkívüli.

Elég magának való ember alapból, különleges és különc. Viszont ha megnyílik, akkor egész más. Sokban én is ilyen vagyok, épp csak vele szemben voltam a kezdetektől bátor. És nekem külön érdekes amiatt, hogy a rosszat mutatja, vagyis nem akar jobbnak tűnni, inkább negatív, de sokkal többet rejt annál, aminek látszik. Viszont valószínűleg nagyon hangulatember; szélsőséges dolgokat produkál, és ha valamiért rossz kedve van, nem törődik semmivel és senkivel.

Mindezek ellenére én akarom őt. A legtöbb lány biztos elkerülné messziről, mert sok nála sokkal egyszerűbb és kevesebb problémával rendelkező srác van. De én a barátaimat is azok közül választottam, akiket a többség nem értékel, mert a külsejük, tehát a látszat alapján nem elég érdekesek, de annál többet rejtenek.

A srác sem lehetett népszerű eddigi életében. Talán furcsa is lehet neki ez a nagy érdeklődés részemről. De ő mégsem lépne magától... Ha nem tudnám, hogy mikor együtt vagyunk, milyen jó minden, akkor nem erőltetném. Nem vagyok neki teher, az már látszana ennyi idő után, csak épp magátó mégsem keres.

Mit kéne tennem? Nyomulni jobban, mint eddig? Elmondani neki, amit érzek? Részben már megtettem ma, elmondtam, hogy a nagy rosszkedvem oka az, hogy valaki levegőnek nézett. Ő pedig mosolygott, és egyből tudta, hogy róla van szó. És leszögezte, hogy nem nézett levegőnek.

Ezért gondolom, ha olyan napja van, fel sem tűnik neki, hogy milyen.

Kíváncsi vagyok minden véleményre, bár sejtem, hogy mit fogok hallani.


2010. júl. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Hu. Ezt tényleg hosszú volt. Szerintem cseréljetek számot és próbálj vele munkahelyen kivülis találkozni vele aztán mond meg neki, hogy tetszik. Na erre számitotál?:P

Rockeercsaj

2010. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyíltan hogy számíthatsz-e valamire.
2010. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legkézenfekvőbb, ha rákérdezel, lehet, hogy kicsit megdöbben majd, hogy nyíltan megkérdezed, akar-e vmit, de ha tényleg jól kijöttök, akkor érdemes megpróbálni.
2010. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt több dolog is lehet.

1; Lehet hogy a srác félénk típus. Vagy ha nem is tűnik annak, de ha "igazi" kapcsolatról van szó, akkor azért ott motoszkál benne valami, ami miatt nem tud nyitni feléd. Esetleg nem akarja elhinni, hogy bejön neked és nem akar csalódni.


2; Lehet, hogy megijedt a "nyomulásodtól". Gyakran hallani, hogy ha valakiért nagyon odavannak, akkor ez azt a valakit valamiért "taszítja".


3; Lehet, hogy az a fajta, aki szereti meghódítani a nőket, de ha te valamennyire már tudtára adtad az érzéseidet, így ő nem tud "kibontakozni", mint hódító.

(bár én a magam részéről szerettem, ha a lány kezdeményezett. Egy csomó terhet levett a vállamról. Nekem kifejezetten imponált az ilyemi)


4; Nem jössz be neki.


és még biztos egy csomó más opció is van.

Azért sok sikert kívánok hozzá.

Majd később azért meséld el, hogy hogyan alakult a dolog köztetek.

2010. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az írásod alapján szerintem nagyon önbizalom hiányos lehet a srác. ami azt eredményezi hogy odamenni sem mer hozzád. bár te ismered, lehet ennyire nem félénk de nekem ez jött le. én simán eltudom azt is képzelni hogy oda van érted, de nem meri kimutatni mert fél a kudarctól. lehet hogy minden nap eldönti hogy ő kezdeményez és próbál erőt venni magán de végül sosem meri megtenni. és emögött lehet az hogy oda van érted. ebből adódik az hogy valószínűleg kénytelen leszel megtenni te minden lépést. szépen tudtára adni hogy mit érzel.

ez az egyik verzió

a másik hogy lehet tényleg annyira magának való hogy nem is érdeklik a nők, vagy te nem tetszel neki... ezt már neked kell érezni. vagy csak simán b.uzi :D

2010. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elrejti előled az érzelmeit, de szerintem ő sem bánná, ha valami több lenne köztetek. ;) Szóval, akár számítottál erre a válaszra, akár nem, annyit mondok, hogy csak folytasd ezt tovább. Ha továbbra is ebben a mederben halad a kapcsolatotok, akkor egy idő után meg fog nyílni neked. Ne add fel, keresd őt a szünetekben, de csak akkor, ha el tudod fogadni, hogy ő nem keresne téged. Egy idő után majd lépni fog és akkor örülj neki, addig pedig sok kitartás és erő legyen veled. Ebben a tanácsban most 100%-osan bízom. Sok sikert neked és mesélj mi történik!
2010. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :) Mivel többen írtátok, majd fogok mesélni a fejleményekről. Bár azt nem tudom, mikorra várhatók. :D

Sajna én is elég betoji típus vagyok, épp ezért meglepő nekem, hogy vele szemben viszont a kezdetektől magabiztos voltam.


Arra a válaszra számítottam, hogy hagyjam az ilyen bonyolult srácokat. De ilyen választ nem kaptam. :)

2010. júl. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!