Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam vagy ezek után meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam vagy ezek után meg se próbáljam?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, a csajszi 16. 2 éve ismerem, és világ életemben szemét voltam vele,és ő is velem, mert már 2 éve tetszik de mivel nagyon fiatal volt akkor még nem hívhattam el egy igazi randira. Sokszor alakult úgy hogy kettesben voltunk, hogy közös programjaink voltak,és tudom hogy tetszem neki nagyon és ő is nekem. De sokszor voltam vele szemét, nehogy rámozduljak, mert az milyen már..Elvileg "utáljuk egymást". De mindenki tudja hogy egyáltalán nem. El hívhatom szerintetek? Nem fog lekoptatni vagy kinevetni? Azt hogy tetszem neki biztosra tudom, de mint mondtam állandoan szekáltam és beszólogattam neki.
2010. júl. 6. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogy fog!
2010. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább lepd meg valamivel négyszemközt. valami romantikus dologgal.
2010. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
őt nem merem, mert leoltana , olyan nagy szája van, és azt hinné átverem.. Hogy hívjam el vagy mit mondjak ? Mióta őt ismerem semmilyen csajt nem hívtam el,miatta.. de ő ezt nem tudja.
2010. júl. 6. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:

huu bakker....ez nehéz eset...:S


muszáj megpróbálnod mert ha nem teszed akkor lehet később bánni fogod


aztán kitudja lehet azt fogja mondani h "erre vártam:)" vagy hasonló, a lányok elég kiszámíthatatlanok tudnak lenni... bár benne van a pakliban, hogy elküld a fenébe...

és szurkolok h jól menjen:)

2010. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
második vagyok. szerintem NAGYON meg kéne lepned, hogy az első döbbenetében, még az se jusson eszébe, hogy leoltson. és ha mégis, akkor ne vitázz vele, ne oltsd vissza. hanem szépen kérd meg, hogy hagyja abba :)
2010. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek megcsókolhatnám őt? Van egy ilyen közös szokásunk hogy ha valami szívességet teszek neki ad egy nagy puszit az arcomra, és mi lenne ha utána megcsókolnám őt?
2010. júl. 6. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
előbbi vagyok. pl, ha velem lenne ilyen, akkor az illető azzal tudna levenni a lábamról, ha mondjuk küldene virágot névtelenül (nem kell futárral, elég egy számára ismeretlen barátot megkérni, hogy játssza el a futárt), akár többet is, mondjuk hetente kettőt, és néhány csokor után te magad vihetnéd el neki... ilyesmi :) akkor biztos nem jutna eszébe oltani.
2010. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
huha ez jó ötlet :D
2010. júl. 6. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja:) jó ötlet. és magyarországon a fiúk eléggé gyávák és fantáziátlanok... szóval ha levágsz egy ilyen akciót, az tuti hatásos lesz.
2010. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!