Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépjek most ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek most ötletek?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam edző táborba (karate) és ott össze ismerkedtem egy edző társammal eddig mindig csak köszöntünk egymásnak aztán ennyi..1 személyes sátrakba volt mindenki aztán egyik este át hívott magához este fél 12 körül volt aznap 4 edzés szóval kicsit fáradtak voltunk beszélgetünk egy elég jót kb minden 3. mondatommal megnevetettem nem is értettem miért nem vagyok egy nagy hangulat keltő...Szóval fáradtak voltunk aztán elaludtunk mivel 1 személyes volt ezért elég szűkösen voltunk nem tudom miért de úgy aludtunk el,hogy fogtam a derekát végig.Másnap egyből oda jött beszélgetni pár percet aztán elment enni stb..Aznap sokkal többet beszélgetünk mint eddig máskor és sokkal jobbakat de főként én kerestem a társaságát.Azóta eltelt 4 nap és nem bírom kiverni a fejemből sehogy sem mindig rá gondolok legszívesebben minden perce mellette lennék és feküdnék mint amikor a sátorba beszélgetünk....Egész este alig bírtam aludni végig ő járt a fejemben...Ma is lesz edzés fél6 kor és elégé parázok milyen lesz most a viszonyunk olyan mint eddig vagy mint amilyen a tábor utolsó napjaiban volt...Sajnos edzésen sok időm nincs beszélgetni vele hiszen edzés van nem trécselés...Előtte van 5-10 perc meg utána is.Nem tudom mit kéne lépni most de muszáj csinálom valamit mert megörülök már...Ő 16/L én 14/F vagyok.
2010. júl. 6. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet vágyik rád, csak kicsit kínosnak érzi hogy te csak 14 vagy... gondolj bele.. ő már egy igazi nő, testileg, lelkileg és 2 év múlva nagy korú

te csak 14 vagy.. és ebben a korban a fiúk még csak gyerekek, aztán 1 év múlva meg akkora változás lesz rajtad..főleg h sportolsz h lehet nem fog tudni neked ellenállni..

2010. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most lesz 17 éves szeptemberben amúgy nem néz ki annyinak ránézésre 14-15 inkább és elég alacsony is nálam is alacsonyabb szóval nem néz ki idősebbnek sokkal...Annyiból lehet következtetni,hogy van azért melle már de lehet valakinek mondjuk 13 évesen is ha olyan típusú szóval..
2010. júl. 6. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beszélj vele, csak ne mássz rá nagyon, nehogy nyomulósan fogja fel a dolgot...
2010. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!