Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 3 évvel fiatalabb nálam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 évvel fiatalabb nálam a fiú az gáz?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és megismerkedtem egy 18 éves fiúval. Ránézésre kb 20-21-nek mondtam volna. Eléggé bejön, és szerintem én is szimpatikus voltam neki.


3 év a lány javára sok ebben a korban?


2010. júl. 5. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Na és mikk megtudta???
2010. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem, sőt örülök neki hogy a fiatalabb fiúkat nem tartod kis p**öknek.
2010. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Hát jah de nem mind1ik ilyen én még nem találkoztam ilyen srácal min a barátom nem kapok szavakat le irni nem tudom h mien más gondolkodása egész komoly fölülmulja sok 20 évs pasinak az eszét meg gondolkodását szóval nincsenek szavak h le tudjam irni :D:D
2010. júl. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Az a gáz, hogy manapság 15-16 éves kislányok járnak 30-40 éves pasikkal...
2010. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Szerintem nem gáz én is kb. ilyen helyzetbe vagyok, én 22 vagyok, a pasi meg most lesz 20. :)
2010. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Nem, sőt örülök neki hogy a fiatalabb fiúkat nem tartod kis p**öknek."


Az a vicces, hogy tudtam hogy fiatalabb fiúk is lesznek ott ahol találkoztunk, és már úgy mentem oda hogy tuti kis idétlen hülyegyerekek lesznek. Erre mikor megláttam leesett az állam, sőt még zavarba is jöttem, hogy milyen helyes fiú. :D És okos is, meg ha kell akkor komoly, viszont jó a humora is. :) De szerintem nem lesz belőle semmi, mert csak néhány szót váltunk és ennyi. Nem tudom hogyan kellene vele jóba lenni...

2010. júl. 9. 20:49
 17/21 anonim válasza:
NEM
2010. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

az én unokabátyám és a barátnője között is három év van

és a lány az idősebb

7 éve vannak együtt és augusztus végén lesz az esküvőjük :)

nagyon aranyosak együtt

szerintem nem gáz ha a fiú a fiatalabb

sok szerencsét (yn) :)

2010. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Csak akkor gáz, ha neked kínos, ha csak mások szerint gáz, és téged az érdekel inkább, akkor inkább hagyjad...
2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!