Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez így?!? (lejjebb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?!? (lejjebb) L/14

Figyelt kérdés
A barátok,barátnők sokszor mondták már hogy nagyon szépvagyok kedves meg aranyos vicces de barátom egyszer sem volt még.Ennek mi lehet szerintetek az oka?Szemüveges vagyok és lehet hogy ez bezavar?:S:SSegítsetek!
2010. júl. 5. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
én a banánoscukorka vagyok.
2010. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elijeszted a fiúkat, nemtom....velem is így volt, am nem hiszem, h 14 évesen ez a legnagyobb bajod... lehet, h visszahúzódó vagy.

v önkéntelenül is visszautasítod őket

14 évesen nekem sem volt, ne aggódj, majd lesz

17Ł

2010. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14 éves vagy könyörgöm, mit akarsz te ilyenkor már pasit?! Amúgy a szemüveg ha nem áll hülyén senkit sem zavar... De 14 éves vagy!:@
2010. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért mert még fiatal vagy :) énis igy voltam 14 éves koromig,aztán 15 szülinapom körül kezdtek gyűln iaz udvarlók :) most nagyon sok van már. egy év sem kellett,és már elés sok pasival randiztam,csókolóztam,koptattam le. járni csak kevéssel. nem maradtál még le semmiről :)
2010. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
kedves 19.05ös már egy 10 éves lánynak/fiúnak is van pasija/csaja. szal manapság a kor már annyira nem lényeg. :S
2010. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne félj majd lesz
2010. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj annyira elegemvan az olyanféle hozzászólásokból, hogy jajj 14 évesen mit akarsz? énis 14 vagyok, eddig 5 srác akartvelem járni, decsak az egyikükkel jártam!

Meghát, az elégszar érzés, ha arra gondolsz, hogy nincsen pasid, nem menőzésből, hanem mer szeretnél valakihez odabújni!

Szerintem, nyugi, ami késik nem múlik!(: nem mondom, hogy mindenkire rátalál a szerelem, mert ebből nekemis elegmvan, és nemis igaz, vannak 80 éves nők, akikmég mindig szüzek, de az hogy fiúd legyen, csakis rajtad áll!(:

2010. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azert mert a lanyok nem tudjak megmondani egy masik lanyrol hogy szep-e vagy nem.
2010. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a szemüveges csajok. Ha gondolod írj privit.


17f

2010. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 éves vagy mit akarsz még? Hol a p*csában van leírva, hogy kötelező egy 14éves csakjnek legyen bvarátja???

nekem 16 évesen volt az első.

wáááááááááááááááááááhh ezek a kérdések:D

2010. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!