Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most mi legyen? : O (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi legyen? : O (többi lent. +1kérdés) FONTOS!

Figyelt kérdés

Szerdán randizok egy pasival,helyes és tetszik is:)

De nincs kedvem el menni a randira..pedig tetszik..

Szerintetek el menjek?

Gondolom nagyon szemét dolog lenne ha most azt mondanám neki,hogy nem érek rá,vagy nem tudok elmenni.

Veletek volt már ilyen,hogy az utolsó napokba már nem volt kedvetek a randihoz?



A másik dolog meg az,hogy eddig csak msnen beszéltünk(am közel lakunk egymáshoz)és nem nagyon tudok vele elbeszélgetni,van olyan hogy valamikor 10-15 perc is elmúlik úgy hogy nem írunk semmit egymásnak.

És ez nagyon gáz..

Miről lehetne vele elbeszélgetni? Kérlek csak azt ne mondjátok,hogy kérdezzem meg tőle,hogy mi a kedvenc könyve,mert kiröhögne..:D mert ő ilyen rossz fiús fajta..:D bandázik,közbe iszik..:D


2010. júl. 5. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Attól szerintem mindenki parázik,hogy beáll a kínos csend!:) Amúgy meg MSN-en nehezebb témát találni,mert ott nem adja magát a beszélgetés! Én is voltam amúgy már így, hogy semmi kedvem nem volt randizni a sráccal, de végülis előtte 2x már lemondtam, 3x-ra nem akartam, elmentem és istenien éreztem magam!:) Menyj el:)
2010. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

úgy h barátommal 1 hónapja jártunk elöntött a kedv h én ugyan nem megyek el hozzá filmet nézni, nincsen kedvem...végülis nagy ivbe leszaRRtam az egészet , lazán elmentem..és eléggé jól sikerült a délután...:)

14ŁKG

2010. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Eves kozben jon meg az etvagy!:D
2010. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miért mindenki ebből a hülye msn-ből indul ki? msn-en én sem szoktam szinte semit sem írni, élőben meg dől belőlem a szó...azért mert nem vagyok kocka, és az msn-be, mint egy személytelen hülyeségbe nem tudom magam beleélni...akkora baj ez? sztem ő is így van ezzel
2010. júl. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy elmentél-e vagy nem. :) És ha igen akkor milyen volt?
2010. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!