Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen nők megszólítása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen nők megszólítása, férfiak mesélnétek az eredményeitekről?

Figyelt kérdés

Főként a sikerek érdekelnek, de jöhetnek a koppanások is. :D

Hogy reagált rá a kiszemelt, lett-e belőle valami stb.


Van egy lány a fősulin, közös előadásunk van heti 1-szer, néha összepillantunk de nem mertem eddig még megszólítani, kéne egy kis bátorítás. :D


2019. ápr. 2. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha meg sem próbálod biztos a koppanás, de ha megpróbálod 50% hogy összejön.
2019. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
#1: Azért erős az az 50%. Gondolom arra érted, hogy vagy belemegy a csaj az ismerkedésbe, vagy nem megy bele. Ennél azért összetettebb az ügy, elképesztő mennyiségű paramétertől függ, ami igencsak redukálja az esélyeket a pozitív fogadtatásra.
2019. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

2. lehet, hogy sok mindentől függ, de akkor is 50% hogy akar ismerkedni és 50% hogy nem akar.

Az emberek kb. 90% első ránézésre/benyomásra eldönti akar-e többet vagy nem.

2019. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha férfi lennék, úgy kezdeményeznék, hogy vennék egy kisebb csokor (olcsóbb) virágot és a fogójához rögzítenék egy szép bókot vagy vers idézetet, ami a lányra illik, ezt egy-két alkalommal, harmadjára pedig a telefonszámommal :)
2019. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Attól, hogy valaminek két kimenetele van, nem jelenti,hogy a valószínűsége 50-50. :D


Kérdezőne válaszolva meg, ha van egy közös órátok, akkor már egy apropód a megszólítására, nem vagytok komplett idegenek.

2019. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

#3 A valószínűség az nem így működik, a gyakorlatban egyszámjegyű, vagy tizedszázalékokban mérhető csak a sikerességi ráta az ilyen ismeretlen nőkkel való csajozásnál. Hacsak nem te vagy a "falu bikája".

Véleményem szerint az ilyen ismerkedési módok nem érnek meg annyi erőfeszítést, legfeljebb a tinder játszhat, mert ott energiabefektetés sem kell sok, illetve a másik lehetőség pedig szociális körben ismerkedni. A kérdező utolsó mondata is ebbe a kategóriába tartozik, így érdemes lehet megszólítani, beszélgetni, aztán kiderül hogy van-e benne ráció, vagy nincs.

2019. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha férfi lennék, úgy kezdeményeznék, hogy vennék egy kisebb csokor (olcsóbb) virágot és a fogójához rögzítenék egy szép bókot vagy vers idézetet, ami a lányra illik, ezt egy-két alkalommal, harmadjára pedig a telefonszámommal :)"


De nem férfi vagy hanem egy balf... vagy egy ostoba nő. A kérdező sem százas. Ennyiből nem lehet tudni semmit! Az emberek érdeklődően pillantanak. Na és? Ugyanezt látod ha felszállsz a villamosra ia. Ha flörtölnétek még az sem jelenti hogy lesz bármi is. Elég életképtelennek tűnsz. Meg kell szólítani, fél perc sem kell hogy megtudd bejössz-e neki. De ezt mi innen honnan tudjuk?? A külsőd, a dumád milyen? Pont olyan béna mint az agyad? Van-e párja? Mennyire nyitott mellette vagy ha nincs neki akkor úgy? Egy tapasztalt férfinek ez nem probléma. Akár elcsavarni a fejét egy alkalomra a csávója mellett. A céljaidat sem tudjuk, te anyámasszony katonája! Azt ilyenek járnak ma a felsőoktatásba...

2019. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos... Ki az ismeretlen? Általában azokat szoktam megszólítani, akikkel párszor már találkoztam. Pl. dohánybolt, lottózó, temető, beszállítók, szomszédasszony, főnöknő, pénztáros, stb. Tetszik a nő és lehet látni, hogy kölcsönös-e vagy sem. Ezekkel beszélgetek, megfogdosom, megpuszilgatom, megsimizem. Ha valakit láttam már párszor, de nem ismerem, akkor azt kérdezem, hogy "nem a te férjed az autószerelő?" Innen már lehet akármiről beszélni. Egy barátom kikártyázta nekem, hogy lesz egy segítőtársam. Van egy eladónő és kérdeztem, hogy foglalkozik-e ezotériával. Kérdezte miért. Elmondtam ezt a kártyás dolgot és kérdeztem, hogy van-e férje. Elmondta, hogy külön élnek, de jólesett, hogy megkérdeztem. Hogy megdugnám-e mindet? Talán igen, de nem biztos, hogy jó vége lenne, ezért ezt nem tartom fontosnak. Inkább a szimpátia az érdekes számomra és, hogy az arcukon mosolyt látok. Pár jó szó és érintés. Egy érintésből minden lejön. Ma egy másik dohányboltban voltam és egy lányka volt kint. Nem tudtam, hogy ő az eladó, kint cigizett. Mentem be, ő jött utánam. Mondtam, hogy ne haragudj bébi, nem tudtam, hogy te vagy az eladó, azt jól megfogdostam. Beszélgettünk jókat és ennyi. Általánosságban elmondható, hogy nem bastak még pofán , mert nem vagyok profán (soha nem koppantam), akarom mondani, tudom, hogy kihez lehet odamenni. Sok múlik a megérzésen. Nem vagyok nőcsábász. Szeretem a szépet és hát sok szép nő van. De a nők se akarnak mindenkivel basni, csak jól esik a bíztatás, megerősítés, hogy ők jó nők, szépek, értékesek. Sokszor nem is kell nekik több. Sok jó történetem van, mindet nem írom le. Egy nő lemondással jár, ha nem tudsz lemondani magadról (mindenről), akkor inkább tanulgassál. Légy tisztában magaddal. Ne félj!

Üdv: egy ezo-mókus.

2019. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Pozitív példa kell? Tessék. Bankfiókban odakerültem egy "kb korombeli" nőhöz. Szép, szőke, tetszetős, amolyan 10/7. Annyira telibesz*rtam, hogy kb már a flegmázásig ment a dolog részemről. Finom flegmázás, nem sértegetés, az az igazi leszarom macho duma, de mégis szekálod... :) Annyira egy hullámhosszra kerültünk, látszott rajt, h okés lenne a dolog. Elpirult, elírta a dátumokat, rászólt a főnök, hogy ez nem egy randi, hanem munkahely stb... :) Mellesleg, tettem alá a lovat, nézd 200ft van a kártyámon, ha kírugnak, nem tudlak eltartani (ránéz, pár nullával több van ott) :D Kártyaaktíválás miatt mentem be, s kijöttem 1 felturbózott egóval :) Hozzáteszem magas, sportos vagyok, nincs mit szégyellnem, a nő meg gyönyörű volt.
2019. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!