Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajoknak szól a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak szól a kérdés bővebben lent?

Figyelt kérdés
Inkább a komolya v a hülye pasi(azaz kicsit gyerekes de nem unatkozol mellette sose) oan pasi jön be nektek csajok?
2010. júl. 4. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kettő közötti:D
2010. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a komoly jönne be :)
2010. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
aki ha kell, tud komoly is lenni, de amúgy a hétköznapokban nem untat és vicces
2010. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszolóval kell egyet értenem!
2010. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én is ilyen kettő közötti vagyok mégis csak egy lánynak tetszem nem is nagyon csajozgatok mert ugye barátnőm van de amíg nem volt addig se érdeklődött senki

ez miért lehet?

2010. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki olyan mint én: kicsit gyerekes, nem lehet unatkozni mellette, de tud komoly lenni, ha arra van szükség. Párom is ilyen :)

17L

2010. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyen benne mindkettő, mert az se jó ha hótt komoly mint a vakbélgyulladás, de az sem, ha egy gyerekes id,óta!
2010. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Funktasztikus ***** válasza:
vicces 4everXD igaz pasi vagyok
2010. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Funktasztikus ***** válasza:
igaz komoly is tudok lenni:)
2010. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az olyanok mint én: amikor nagyon kell, akkor komoly vagyok. amikor viszont nem kell komoly lenni, akkor hülyeség a négyzeten. az olyan fiúkat szeretem, akik nem tragédiaként fogják fel az életet, és mindenből poént csinálnak...nyíltak, lazák, játékosak, viccesek...
2010. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!