Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Nem akkar vagyok kíváncsi, hogyan közelítsek, mit fogjak stb. , hanem hogy mikor össze ér a szánk, micsináljak? Bőv. Len. \|/

Figyelt kérdés
Helo! 14 éves fiu vagyok, és kicsit "félek" az első csóktól. Van egy barátnőm, szeretjük egymást, ölgelgetjük a másikat,arca puszi,szájra puszi, nagyon szeretjük egymást, de szerintem a rendes csók még nincs szóban, de "fel szeretnék készülni". És nemigazán tudom, mikor közeledek a szájához lassan h megcsókoljam micsináljak:SArra lennék kíváncsi mikor már a szánk össze ér mit "kell csinálni". És nem bunkó beszólogatók válaszára vagyok kíváncsi, hanem normális válaszolók véleménye érdekel:)
2010. júl. 2. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

gondolom hogy csomó helyen olvastad ezt de ez az igazság: amikor oda kerültök hogy csókolóztok MINDEN fog jönni magától

az ösztöneidben van hidd el

egyébként mennyi ideje jártok?

2010. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fentebbiekkel. Én is nagyon paráztam hogy biztos rosszul fogom csinálni, de simán ment. Arra figyelj hogy ne próbálj kapkodni vele. Szép lassan közelítsd a száját, és ha már hozzáértél akkor se kezd el vadul nyitogatni.:S A nyelveddel simisd végig a lány ajkait, majd belülről is, és közben mozgasd együtt a szádat a lányéval. Lehet nem túl érthető, de remélem segítettem .:D
2010. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 hete. de nagyon össze melegedtünk. És igen , mindenhol ezt írják magától jön. De még mindig "félek" mikor egymáshoz érünk, elcseszek valamit.
2010. júl. 2. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
2010. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
baz.meg bedugod a nyelvedet a szájába aztán kész hogy lehet ilyen f@.szságot kérdezni?!?!
2010. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
szia. engem a csaj smárolt le (életem 1. csókja avval akit akartam) elöször csak ien szájrapuszi lett belőle aztán megkérdezte hogy csak ennyi? aztán valahogy alkottam valamit:D lényeg h ne koccanjon ösze a fogatok, neharapjátor el egymás száját :D sok sikert:D talán tudtam segíteni valamennyit :)
2010. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha így meg akarod tanulni akkor az régen rossz, mert ha eljön az alkalom az olyan mintha iskolában felelnél. Görcsösen fogsz viselkedni, nincsenek érzelmek a háttérben, olyan lesz mintha gép lennél és az úgy teljesen élvezhetetlen hiába tudsz mindent, hogy hogy is kéne. Ez olyan mint egy paraszimpatikus reflex, jön magától, csak két szerelemtől/vonzalomtól felhevült ember kell hozzá. Ez az érzelmed kinyilvánítása, ezt mi nem mondhatjuk meg, hogy te hogy érzel. Az egész menni fog magától ha átadod magad a szituáció adta érzelmeknek.
2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hat erre eleg erdekes valaszokat, tippeket, tanacsokat lehet adni. Nagy kozhely, hogy jon magatol. Hat jon is, csak van akinek nagyon szarul:)) es az gaz! Szoval leirom neked, a velemenyem a rossz csokrol:D Ha lehet ezeket ne csinald:P Szoval vigyazz a fogaidra! Ne ,,rohand le egybol nyujtott nyelvvel:D Eloszor osszeer az ajkatok, szepen lagyan megpuszilod a szajat, majd lassacskan beiktatod a nyelvecsked:P:P Na most ha elertunk a nyelvhez, nehogy felenk legyel, es csak a hegyet dugd a szajaba, az nem jo:)namar az sem jo, ha masszirozod a mandulait:D szoval egy ,,kenyelmes,, kozepes pozban kinyujtod a nyelved es jatszadozol az ovevel. Ne legy tul moho, nem loverseny, nehogy beindulj mint a centrifuga:D lassan korbe-korbe, fel-ala mozgatod a mozgatnivalot:P:P. Meg egy jo tipp > Csok kozben lagyan fogd meg a nyakat, sokan beindulnak es qrvara jolesik a csajoknak;)

22/L

2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Muszáj a nyelves csók?

mert én is most fogok randizni egy csajjal aki 16 éves és max én egy sima csókra gondoltam.

ő is tapasztalatlan meg én is(bár ő ezt nem tudja).

2010. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia!Szájon puszilod majd lassan átdugod a nyelved a szájába, összeér a nyelvetek majd visszahúzod és újra, nem szünetekkel hanem folyamatosan..:) Remélem segítettem valamit:D
2010. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!