Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátom azért szakított velem,mert nem tudtam neki írni sms-t 3 napon keresztül(nem volt pénz a telómon,találkozni nem tudtunk mert vidéken van).Szerda este fel is hívott hogy na mizujs velem hogy nem hívom,mondtam neki h nincs pénz,ezt meg is értette,és annyit mondott h majd csütörtök este úgyis felhív,ha meg beszélni szeretnék vele,csörögjek rá,és visszahív.

Erre csütörtök délután rám ír,hogy hagyjuk az egészet,így lesz jó mindkettőnknek stb.


Most lett volna 1 hónapja h együtt vagyunk.


Fel is hívtam,mivel kiderült h már van pénz a telómon.Megkérdeztem tőle hogy akkor ennyi?vége?miért?Nem tudott válaszolni,csak annyit mondott(vagy inkább üvöltötte)h én l*szarom őt,és hogy nem is foglalkozok vele,nem szeretem őt.


Ma írtam neki egy sms-t hogy ne haragudjon,és nem szeretném hogy vége legyen,többet fogok vele foglalkozni.

Erre nem írt semmit,többször is hívtam,végre sok próbálkozás után felvette.Megint elmondtam neki hogy mennyire szeretem,és h nem akarom h vége legyen.Azt is elmondtam neki h mennyit sírtam miatta,s erre halk,gúnyos nevetést kaptam.

De ő még mindig azt mondja h idézem(sms):Lehet h még megbánom a döntést,de jelenleg így döntöttem.Ne haragudj.

Én annyit mondtam neki hogy én többet nem hivogatom,nem fogok neki könyörögni,ha akar vmit hív,vagy ír.


Sokak szerint hülye vagyok hogy futok utána,hisz ezzel a szöveggel hogy én nem szeretem őt stb,le akar koptatni,kifogásokat keres.

A másik pedig h ha egy ilyen kis dologért szakított velem,akkor igazán nem is szeretett.


Szerintetek csaj lehet a dologban,vagy csak egyszerűen kiszeretett belőlem?Én hibáztam v ő?


Válaszokat előre is köszi!


2010. júl. 2. 16:43
 1/5 anonim válasza:

Szerintem az nem lehet h kiszeresen beloled... ha jo volt a kapcsolatotok es nem veszekedtetek akor nem volt mijert ki szeresen beloled... es ha szeret is akor egy par napot meg ertet volna h nem tuc neki irni...


Lehet h mas miat szakitot csak nem akarja neked bevalani...

2010. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már úgy, hogy futottam egy srác után, de hidd el, hogy nem éri meg. Utólag már én is látom, hogy szánalmasan viselkedtem és nem kellett volna ennyire hajtanom rá. Próbáld meg elfogadni a helyzetet, ha majd változik a véleménye úgyis értesít, de nem dől össze a világ. Foglald el magad, ne azon agyalj, hogy ki hibázott, és hogy miért szakított, lehet, hogy jobb is, ha nem tudod. Biztos, hogy rossz lehet most ez a bizonytalanság, de ha nem erre koncentrálsz egész nap, akkor később majd jön vki, aki sokkal jobban megérdemli a figyelmedet és sokkal jobban fog szeretni, mint ez a srác.
2010. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, és ne vedd 100%-nak sem amit mondok! De nekem az a véleményem, hogy lehet egy harmadik fél a dologban.

Azért gondolom ezt, mert eléggé támadó hangulatban van, valószínűleg azt akarja elérni, hogy legyen valami oka a szakításra, és ezt az okot rád akarja hárítani, ahelyett hogy őszinte lenne. Ha mondjuk egy másik fiúval elcsattant csókod miatt lenne ilyen hangulatban, akkor megérteném, de egy olyan helyzethez amit leírtál, túlságosan erős ez a "szakítsunk" reakció a részéről.

Mégegyszer mondom nem 100%, de én ilyen helyzetben erre gyanakodnék.

2010. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:39 Persze nem 100%,de én is erre gondoltam!:(

Csak kifogásokat keres...


Köszi nektek a válaszokat,várom a többiek válaszát is!

2010. júl. 2. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert érett emberek nem szakítanak valakivel amiatt, hogy 3 napig semmi sms.


Amúgy az is elképzelhető, hogy kiszeretett belőled. Vagy nem is volt igazán szerelmes beléd.

2010. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!