Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan van ez lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ez lányok?

Figyelt kérdés

Lányok... Ha találkoztok egy fiúval és szimpi nektek... beszélgetttek meg minden... és elkéri az elérhetőségedet mit adnátok meg elöbb??


Tehát szíveseben megadjátok elsőre az msn-t és majd egy másik talin a telószámot??? Vagy egyből a telószámot adnátok meg???


2010. júl. 1. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én a talin a telószámomat adnám meg először.
2010. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszámot sosem szabad rögtön megadni. Egyik barátnőm tudna mesélni róla, milyen kellemetlen dolgok lehetnek abból. Msn címet szerintem nyugodtan meg lehet adni, abból nem lehet baj. Telefonszám ráér később is!
2010. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timi: ) ***** válasza:

msn-t adnék,mert ha elsőre szimpi,ha beszélünk utána msn,lehet már nem az... és onnan tudom törölni,de ha a teló számom adom meg és utólag rájövök,hogy félreismertem",akkor utána hívogatni fog és nem tudom lerázni:)

Ez most remélem nem hangzott durván:$

23/L

2010. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
MSN előbb,utána teló.
2010. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,előszőr msn.Aztán telefon.
2010. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Fiú vagyok de:

Lehet, hogy én gondolom rosszul, de ha egy embernek elmondod, hogy bocsi, nem akarok tőled semmit, akkor békénhagy. (minek zaklasson, ha ugyse lesz semmi? minek hívogass? megnő a számla és még el is utasítják ami elég kellemetlen)


Itt általában a lányokkal van a gond, akik úgy állnak hozzá, hogy jajj, ne bántsuk meg szegénykét. Csak húzzátok az időt, a háta mögött elhordjátok mindennek, de ha beszéltek vele, akkor kedvesek vagytok vele. Na a gond az itt van, hogy a srácok nem veszik észre, hogy mennyire zavar titeket. Ugyanúgy viselkedtek azzal aki tetszik, mint azzal aki nem. Ha meg egy srác hamar feladja, akkor pedig sírtok, hogy miért nem akar semmit. Higyjétek el, senki nem becsül meg jobban ha nehezen adjátok magatokat. Esetleg a kedve megy el tőletek.


Tudom tudom vannak azok is akikkel ordíthatsz is, hogy hagyjanak békén, de nagytöbbségben ti nem akarjátok megbántani a szerencsétlent...

Én általában megadom a telószámom és ha akar megcsörget és visszahívom. Én nem fogok senkit sem keresni, főleg mert úgy könnyebben megunja a búrámat :)

2010. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:



a második szövegblokkoddal teljes mértékben egyetértek, utálom a "nem akarlak megbántani" maszlagot:S

2010. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

előbb msn aztán telefon. telefonon amúgy is utálok beszélni, msnen meg ha mégse szimpatikus akkor törlés, tiltás...

és egyébként de, előfordulnak "zaklatók" és igenis vannak, akik nem értik a nemet. engem egy közösségi oldalon zaklatott 1 srác, pedig mondtam neki, hogy van barátom, de ha nem lenne, akkor sem lenne semmi esélye. a végére már bunkóztam, flegma voltam vele, ekkor eltűnt, majd pár hónap múlva rámírt ismét, nem válaszoltam, majd újra irogatni kezdett, pedig amit műveltem nem nevezhető finom elutasításnak, célozgatásnak... végül töröltem magam az oldalról, bár nem miatta. nos képzeld el ha ez telefonon történne, hogy valaki mindennap csörget, kinyomod, smseket ír... elég irritáló tud lenni. és vannak ilyen emberek.

2010. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először msn! Utánna telefonszám!(:
2010. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:

Kérlek mielőtt itt leordítanád a fejem, olvasd el végig amit írtam.


"Tudom tudom vannak azok is akikkel ordíthatsz is, hogy hagyjanak békén, de nagytöbbségben ti nem akarjátok megbántani a szerencsétlent..."


Szóval ha nem értenéd a szavak összességét: Igen, van olyan aki hulye és nem lehet elmagyarázni, hogy hagyjon békén.

2010. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!