Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábítsak el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy olyan srácot, aki csak max.1-2 hónapig képes járni egy lánnyal? Sms-ezgetünk, de szeretném magamba bolondítani, hogy ne dobjon csak úgy egyszerűen. :D

Figyelt kérdés

Ő 22 éves, én 19.

L

:)


Jajj és lehet majd összefutunk valamikor a jövő héten egy szórakozóhelyen, ez még nem tuti.

Mit tegyek, hogy minden jól süljön el?


2010. júl. 1. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
térdelj le,és szeresd..
2010. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az ilyen beállítottságú pasikat nehéz átvinni a hosszútávú kapcsolat oldalára. az ilyenek még érzéketlenek sztem, azért ne,m bírják tovább. az ilyenek még nem képesek hosszú idieg szeretni vkit, csak hajszolják a lányokat.



minden esetre az minden pasit vonz, ha a nő elérhetetlen úgyh húzd az agyát, flörtölgess, célozgass dolgokra, de mégse add magad könnyen. legalább 2hónapig húzd az agyát, aztán majd csak benne is felébreszted az érzéseket.

2010. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

max.1-2 hónapig képes járni valakivel???


Akkor meg mit akarsz tőle? Keress mást.

Utána meg majd itt vinnyogsz, hogy jáááj jáááj elhagyott, brühühühühü, nyüsssz nyüsssz, szipp szippp (lehetek terhes?)

2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"minden esetre az minden pasit vonz, ha a nő elérhetetlen"


??? Na ez meg milyen hülyeség?

2010. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk rosszabb volt, ő csak 2hétig volt képes járni valakivel.. hátjöttem én, 9hónapja vagyunk együtt :) aranyos voltam vele, kedves, próbáltam a kedvébe járni és akkor szerelmes lett :) de nem kaphatott meg könnyen, sokáig húztam az agyát aki irta elöttem is, annak igaza volt. "Amíg elérhetetlen, addig ellenállhatatlan."
2010. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj dehogyis, nem akarok évekig tartó kapcsolatot, de nem szeretném ha csak úgy egyszerűen dobna....az lenne a jó, ha nagyon felkelteném az érdeklődését.

:)

2010. júl. 1. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarsz te se tartósat? Akkor erre mondják megtalálta a zsák a foltját ;). Amúgy ha még csak tini korú a srác akkor 100as hogy te is csak 1-2 hónapos háremcsaja leszel :). Amúgy puszancs mufika ;).
2010. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Volt komolya kapcsolatom, egy hete ért véget, 3 évig tartott egy jelenleg 29 éves férfival.

Szóval abból elég volt, megtapasztaltam milyen és nem vagyok elég érett hozza...


A srác 22.

2010. júl. 1. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!