Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Extremul szorongos es szegyell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extremul szorongos es szegyellos felnott nok ti hogy oldodtok randin?

Figyelt kérdés
Mikor mar aktualissa valik egy csok de a nonek ehhez meg kell innia valamit. Persze csak az elejen. Az gaz?

2019. febr. 12. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Tudom, le leszek pontozva, de szerintem ez felnőtt nőnél gáz. Legalábbis én nem tudnék olyan nővel elképzelni egy egész kapcsolatot, akinek egy csók is problémát jelent. Nem a lányom keresem, hanem a barátnőm.

Ettől függetlenül ne aggódj. Mérföldekkel türelmesek ilyen jellegű dolgokban a férfiak, mint a nők.

2019. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Első,egyetértek,ment a zöld pacsi,teljesen igazad van. Nem tudom,h ennyire szorongó lánynál mivel lehetne ezt az állapotot oldani.
2019. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem randizok idegennel.

Zárkózott vagyok, nehezen oldódok fel ismeretlenek társaságában még annyira is, hogy bekapcsolódjak a beszélgetésbe, nem még hogy nyalogassam a manduláját.... brr.

Ráadásul nálam a csók a szerelem kifejezése, el se tudom képzelni, hogy hogy lehetnék szerelmes bárkibe néhány találkozó alapján.

Olyan emberrel megyek el randira, akit már jól ismerek, akiben bízok, akivel már van közös pont, és akivel már úgy megyünk oda, hogy érezzük, hogy több van köztünk.

Így még soha nem okozott gondot.

Idegent nem tudnék megcsókolni, és nem is látom be, hogy miért kellene.

2019. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Így van. Én régebben lazább voltam, simán csókolóztam első randin is, sőt egyéjszakás kalandjaim is voltak. Mit nyertem vele? Semmit, csak azt, hogy a férfiak nem láttak bennem semmi többet, csak testiséget. Ettől már olyan szinten “szégyenlős” és paranoiás lettem, hogy ha csak szóbahozzák a témát, egyből azt gondolom, hogy csak meg akarnak dugni. Nagyon bizalmatlan lettem. Úgyhogy ha nem akartok sokat csalódni, nagyon is jól teszitek, hogy vártok a testiség bármilyen formájával, ezt már én is beláttam, másképp nem lehet hosszútávra férfit fogni.
2019. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az önmagában nem zavar, ha valaki valamennyire szorong és vagy félénk az elején.. de az már nagyon is probléma, ha valaki csak alkohollal tud oldódni.
2019. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Én férfi létemre vagyok olyan szorongós hogy csak piával bírnám ki a randit :D ez gáz? Ha nem akkor a te esetedben sem az.
2019. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én extrém szégyellős vagyok, többen mondták már, hogy kevés ilyen félénk nőt láttak, mint én. Ennek ellenére nem érzek késztetést arra, hogy innom kellene randin.


Ha valaki mindenáron késztetést érez erre, azt inkább alkoholistának tartanám, nem hinném hogy akkora összefüggésbe lenne a szorongással.

2019. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Karena26 ***** válasza:
34%

Miért kéne bárkivel is csókolóznod, ha nem kívánod?!?

Miért erőszakolod meg magad?

2019. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!