Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti szeretitek a divatma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Csajok ti szeretitek a divatmajmokat?

Figyelt kérdés
gondolok most erre a jellegzetes divat hajra stb.. feszülös farmer a férfiakon stb
2010. jún. 30. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem. Meg amúgyis, ezek mind beképzelt majmok. Én a férfiasságra gerjedek.
2010. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

jómagam nem öltözködök így, csak szimplán jól, mégse tudom levakarni a csajokat, viszont ők sem. szerintem nem ettől függ.


20F

2010. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz divatmajom alatt.


Én 18/F vagyok és szeretek jól öltözködni. Szép ingek, jó cipők, sok pólóm van. A lányoknak is bejön, számít az öltözködés első benyomásnál (színdinamika, egyfajta önkifejezés a ruházatunk. Kínaiból ugyanúgy lehet jól öltözni, csak ízlés kell hozzá).

Ha ez már neked divatmajomság, akkor avval nem értek egyet. Én se szólom le azt aki nem törődik a külsejével.


Aki viszont össze-vissza felkapja magára a divatos holmikat (emós csőgatya, lila-rózsaszín csillogó póló, meg stb. ronda holmik) az tényleg divatmajom, de az is bejön egyes lányoknak, főleg a fiatalabbaknak akik hasonló értékrendet képviselnek.

2010. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nekem határozottan bejön,ha valaki divatosan öltözik,csak ne vigye túlzásba.
2010. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ki szereti? le tudnám köpni őket...
2010. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát ez a feszülős farmer...olyan mintha egy lány lenne hátulról. meg az az agyon nyalt fej. + már rózsaszín, lila gatyák. jobban eltudom képzelni az ilyen ruhákat magamon mint egy fiún.

nálam még mindig az igazi férfias külső jön be.

2010. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy vettem észre hogy szeretik.
2010. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem tényleg igen sokan szeretik... én lány vagyok és utálom az ilyen csőnacis vasalt hajú menő manó "divatmajmos" srácokat :S
2010. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A divatos hajjal semmi bajom, jól néz ki. A divatos ruhákkal sincs különösebb bajom, a feszülős nadrág... háát... enyhén b_zinak nézem azokat a fiúkat akik ilyen nadrágot hordanak... lehet jóláll nekik, és lehet hogy sokmindenkinek tetszik,(Szerintem sem csúnyák)

De hogy nekem nem kellene egyik sem, az 110% ...

2010. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szááánalmasak :D

15/L

2010. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!