Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogyha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha tetszik neked egy srác annak te nem tetszel viszont aki neked nem kell annak meg te kellenél?

Figyelt kérdés
remélem értitek:)
2010. jún. 29. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
van az az elmélet, hogy az emberek az iránt érdeklődnek, akit ők nem érdekelnek, ergo küzdeni kell érte, elérhetetlen, stb. aki neked nem kell, azzal nem foglalkozol, ő meg küzd érted:D valami ilyesmi..
2010. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A pi.saba, velem is ez van!!!! Es mar kesz vagyok tole.

Az oka? Na azt tudom: A kevesbe fuggo fel automatikusan fuggove teszi a masikat. NA, EZERT. kezelhetetlen, az egyetlen mod, h leszarod az egyent, es ha szerencsed van, felfigyel Rad o... ha meg nem, akkor szetmar a szomorusag belulrol es nem tehetsz semmit :( engem most mardos, mert nem volt szerencsem :(

2010. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vok h miért...
2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Funktasztikus ***** válasza:
sajnos ilyen az élet plátói szerelmekkel tele:D
2010. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs abban kihívás!
2010. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!