Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Svèd fiúkkal, ffiakkal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svèd fiúkkal, ffiakkal van vkinek tapasztalata? Màsabbak randizàs, kapcsolat terèn, mint a magyarok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Hacsak nem rugnak be totalisan, addig nem fognak kezdemenyezni.

Jol "kasztralva" lettek a sved feministak altal.

Ha kulfoldon vannak, akkor azert kicsit szabadabbak, de akkor is eleg Nagy reszben neked Kell kezdemenyezni, ha akarsz valamit.

#egyenjogusag


(Voltak sved barataim es sok idot toltottem ott)

2019. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Jah, sajnos a skandináv nők nagyon feministák, ha egy férfi meg meri hívni őket ebédre, sértésnek veszik. Ezért sok skandináv szeret inkább külföldi lányokkal ismerkedni.
2019. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Jah szeretnek,csak az igazi lépésre már nehezebben szánják el magukat.
2019. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Nah ennyit a vikingekről :D

32/f

2019. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Svéd ferfiak a tökéletes férfi !! Tisztelik a nőt nem fogjak be házicseldnek a nőt, nem akarnak a nő felett dominálni uralkodni , egyenrangukent bánnak a nővel

Szívem szerint oda költöznek ott szerencsére annyira egyenrangúság van hogy az ajtót sem nyitják ki a nő előtt (utalom ezt a hülye szokást nem is értem mi értelme van valakit előre engedni, vagy kinyitni az ajtót csak mert nő)

Svéd férfi nem tekint a nőre tenyészkancaként, szex szolgakent , cselédként aki főz mos takarít anyuci pici fiára

2019. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is sértő ha egy férfi meg akar hívni ebédre . Nőnek is van pénze nem csöves hajléktalan hogy ne tudjon magának fizetni ebédet

Ez a hülyeség is mert van ? Mert valaki nő

Miért kell pozitívan /negatívan a nemeket megkülönböztetni ?

Ki találta ki ezt a hülyeséget hogy a férfinak kell meghívni a nőt mindenre ?

Miért? Nem szeretem ezt a megalzo kiszolgáltatott szerepet

Engem ne hívjon meg semmire a férfi hogy ezzel is csak a egojat növelje

Ja meg szexet remél ha már fizetett egy ebédet . Itt is olvastam egy csoda férfitól ha már randit fizet akkor a nő szivattyúzza le vagy legyen szex

Na ezekért sem engedem hogy egy férfi bármire is meghívjon

Ram egy se fog köpködni hogy hajjj mennyit költött ram

Amugy is sérti a buszeksegem ha a férfi akar fizetni nem a gyereke vagyok

Nem vagyok meg hajléktalan sem. Szóval utalom én is ha a férfi ebédet akar fizetni helyettem. Fizesse a sajátját . Pláne úgy hogy mindent csak hátsóatandekbol tesz

2019. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Igazi felüdülés lesz a tahó magyar pasik után.
2019. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Utolso ketto!!

Heh?

Trollok!

2019. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok troll

Valóban így gondolom !!!

2019. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
#5 Szerintem a magyar férfiak sem így vélekednek a nőkről. Vagyis vannak olyanok is, akik igen, de azok az aluliskolázott, primitív réteg képviselői. Nekem eddig minden barátom a tenyerén hordozott, senki nem nézett cselédnek. Mindenkivel úgy bánnak, ahogy hagyja, hogy bánjanak vele.
2019. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!