Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12-14 év körüli fiú hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 év körüli fiú hogyan tud becsajozni?

Figyelt kérdés
És tippeket nem basztatásokat hogy "még kicsi vagy a csajokhoz" stb....
2010. jún. 28. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kezdj el brékelni, vagy graffitizni :) Legalábbis az én koromban az volt a menő. :)

Egyébként passzolom a kérdést.

2010. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12-14 év körüli fiú max csak "bekislányozni" tud.
2010. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Most akkor hányéves is vagy?:D

amúgy korodbelivel ne kezdj, mert otálisan éretlenek, hidd el.. vagy ne... nekem tök8. öregebb meg úgyse kattan rád, hacsak nem kezd el veled "foglalkozni", és rá nem jön, h neki te "kellesz"... ne csajozz be ebbe a korban komolyan, mert megszívod.

2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
12 voh és "röpte" kapcsolatom volt!!!!!!!!!
2010. jún. 28. 22:25
 5/16 A kérdező kommentje:
ba-zdmeg az anyád pallagi bence
2010. jún. 28. 22:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Há nemtom talájj ki vmit xD
2010. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ejj de kemény itt valaki xD

Nem vagy kicsi a csajokhoz csak a péló az hozzájuk xD


Am. hiába nem így akarod, a korodbeli csajok éretlenek, az idősebbek (13-14) meg 18-as pasikat szednek fel maguknak. Szal ez bukta. Légy résen, és ha adandódik alkalom csapj le, de ne eröltesd, még tényleg teljesen értelmetlen

Ui.: a b+olástól nem látszol majd nagyobbnak..


Üdv.: 15/F

2010. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nem akarom a szülőt játszani, se "basztatni", ahogy Te mondtad, de erre komolyan szükséged van? Én ennyi idősen egyáltalán nem éreztem szükségét, vígan elvoltam a haverokkal (nem, nem vagyok homokos), fel se merült, hogy becsajozzak. Majd 11-12.-ben

A másik: Teljesen úgy beszélsz, mintha ez neked nem is jelentene sokat, csak mások előtt akarsz felvágni. Gondolj bele, hogy ez a barátnődnek/csajodnak hogy esne. Az ilyen hozzáállás mindig csak keserűséget szül.

Bocs, nem tudtam magamban tartani.

2010. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a 12-13évesek nem éretlenek...sőt mostanában elég nagynak képzelik magukat egyesek.Én is 12 vok,de nekem is volt már barátom,bár nem komoly[mert ilyen korban nem lehet annak mondani],de volt:) Becsajozni sehogy sem tudsz...a kapcsolathoz 2ember kell te+1lány és ha a lánynak nem tetszel akkor úgysem lesz semmi.


Ki az a Pallagi? már az előbb is róla volt szó az egyik témában... Valaki mondja már el:)

2010. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogynézel ki...:) az sokat számít manapság...milyen körökben mozogsz???ha tudsz DnB-zni az is + pont ilyesmik:)

13/l

2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!