Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom h mit akar velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h mit akar velem a csaj? Mert barátja van

Figyelt kérdés

Megismertem egy aranyos kiscsajt már az első találkozáskor eléggé egyhangon voltunk. utána párszor ott aludtam nála csókolóztunk meg minden sok mindent engedett de a bugyijába nem de ő nyult az enyémbe.. és van barátja.

és nem tudom h mit szeretne meg ha kiderül neki lesz kellemetlen nem kicsit de azt mondta szeret velem lenni meg jól érzi magát


2010. jún. 28. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ócska ri-banc, dugd meg mielőbb csak nehogy beleszeress!
2010. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem se legy bele szerelmes semmikepp.mivan ha kesobb veled csinalna ugyan ezt mint most a baratjaval.es kitudja te vagy -e az egyetlen ilyen srac szamara a pasijan kivul...
2010. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nincs megelégedve a barátjával, és te nyújtasz neki másodlagos élvezet forrást.

Szerintem lépj le..mielőtt beleszeretsz és szenvedhetsz miatta.Undorító amit művel :(

2010. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én hasonló helyzetben voltam, de nálunk úgy nézett ki a dolog, hogy nekem megengedte, hogy a bugyijában matassak, de ő semmire sem volt hajlandó. 3. alkalommal máe nem bírtam magammal, és jól meg ***tam. Azóta is a csajszi tesz félreérthetetlen megjegyzéseket. De már nem érdekel. Ócska kis ri**nc.

Ejj, de milyen jó érzés volt, mikor a barátjával 3sban mentünk koncertre. Olyan vörös volt végig a csaj feje, hogy az valami lenyűgöző. Én meg még tettem alá a lovat :D

(tudom, nem szép dolog volt ez tőlem, de talán neki sem kellett volna az agyamat húzni, éa kihasználni)

2010. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gusztustalan amit a csaj csinál.Te arra vagy neki hogy megkapja azt tőled,amit az urától nem,meg esetleg még élvezi is a szitut hogy több pasival kavar,nem biztos hogy csak te vagy neki a pasiján kívűl.Az biztos szeretni nem szeret téged max kihasználni és élvezkedni,az e fajta csajok inkább magukat szeretik.Megérdemelné az ilyen hogy két szék közé essen.Te meg miért hagyod ezt az egészet?Amikor annyi egyedűlálló csaj van aki esetleg szeretne is.Ha ezt megteszi a pasijával,akkor veled is megtenné hogy agyba főbe csal.:(Felejtős sztem.
2010. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!