Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú de amikor az egyik barátnőm átjön akkor mindig piszkálnom kell de csak azért mert különben feltűnő lenne a barinőm elött, hogy nem piszkálom azzal, hogy pizsama meg ilyenekkel!!!:( Mit tegyek!!!! Hogy észre vegyen hogy én szeretnék vele randizni.
2010. jún. 27. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is ne piszkáld, szerintem neked sem esne jól. Pláne ne a barátnőid miatt, próbálj meg önálló döntéseket hozni. Rohadtul nem jön be senkinek az, ha cikizik.

Másodszor meg szerintem inkább ellenszenves vagy neki a barátnőiddel együtt, ha így viselkedsz.

Tehát változz meg és próbálj egy normális viszonyt kialakítani vele!

2010. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menj oda hozzá és mond a következőt: Szeretnék veled randizni!
2010. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ez azt jelenti szégyellnéd ha kiderülne mások előtt hogy tetszik a srác. Hidd el nem kellemes. Ha pl velem csinálnál ilyet, sokat kéne nyomulnod, hogy meggondoljam a randi dolgot. Ha tényleg össze akarsz jönni vele ezzel le kell állnod. A legjobb megoldás, ha elhívod valahova kettesben. Lehet ez furcsa megoldás a női jelküldések helyett. De sajnos a legtöbb fiúnak nincs hozzá dekódere, nem működik stb.
2010. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menj oda ezzel a mondattal, szopok, nyalhatsz, leszel a barátom?
2010. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!