Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tippeket, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippeket, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval, a dolog valahogy igy van.

MSNen elkezdtem beszelgetni egy lannyal. Tok jol elvultunk, es egyszer csak ugy felhoztam neki, talakozzunk.

Erre a valasza "En is pont erre gondoltam!!! :P". Es szoval, pl. amikor eloszor kertem, rogton megadta a mobilszamat, nagyon sok mindent mondott onmagarol. Megtetszett a stilusa. Az volt a velemenye sajat kulsejerol, hogy csunya meg ilyenek.

Es hat, mindig dumcsizunk, SMS, telefon (kiment a netem, ezert telo meg SMS).

Es hat megdumaltuk a talalkozot.

En mentem egy Budapeste egy reszere, es o is jott oda.

Setalgattunk, beszelgettunk mindenen. Ugy ereztem nagyon megtetszett nekem ez a lany, mint akirol almodozom egy ideje (nem egy r*banc, mint a mai csajok, szep hosszu barna haj, aranyos arc, szep test, ilyen nem annyira, de egy picit kicsi mellek, nagyon szep fenek).

Es ezek mind megvoltak. Az arca egyszeruen elbuvolt engem, es nagyon szep volt tenyleg...

Nem voltam beparazva, mindig tudtunk mindenrol beszelgetni, nagyon jol megnevettettem mindig, es elvezte szerinem tenyleg. Mindighova maszkaltunk, sok vicceset is lattunk meg minden. Na de szoval. Nem volt szo h ez randi, igy is alltam hozza, es jol elvoltunk. En csak egy atlagos srac vagyok, kb ilyen a stilusom:

-farmer

-deszkas cip'o' (foleg Nike)

-Nem vagyok divatmajom, mindent amit teszek, azt nem azert csinalom, mert ez meg az meno meg ilyenek,

-barna (alatalaban oldalt nagyon rovid, fent olyan 3 centis) haj

Es nem vagyok cigany sem (szo mi szo, hazaszereto, nemzeti erzelmu vagyok, es inkabb a jobboldal fele huzodok (de ebbe annyira most ne :P))

Szoval hat, nagyon kedves tudok lenni a lanyokkal, ha ok is velem.

Es ez a lany nagyon ugy erzem illik hozzam. Nekem nem sok az a 70 kilometer, en a fold masik oldalara is utaznek erte.

Nagyon a szívembe markolt ez az erzes, igy meg nem ereztem soha.

Volt, hogy amikor egyszer egymasra neztunk, felallt a "neheztuzersegi agyum" (igen, "az")).

Es ezzel a lannyal egy kriteriumom az volt, hogy leultunk egy padra, es eppen eszrevettem, egy par szal sz'o'r van a kezen (annyira ugy nem zavart, csak hat eszrevettem))

Nagyon szep lany volt es hat, most egy bringas taborba van, ezert is tervezgetem, megbeszeltuk, hogy en megyek oda 'o'hozza a legkozelebb időben. És persze most gondolkodom rajta. Panelba lakik, kicsit szegyenli, de megmondtam neki igy "En nem a hazatokert megyek, hanem tee'rted."

Ezen picit mosolygott, olyan aranyosan... :)

Es kb most igy ennyit.

Amikor leultunk valahova, azon gondolkodtam atkarolom, hogy mit szol hozza, de nem akartam elrontani semmit sem.


Nos, ezek alapjan amit leirtam, szeretnem kerni a velemenyeteket, hogy egy masodik talalkozasra beleferne, ha kozelednek fele, es, ha 'o' nem ellenkezik, egyszeruen megcsokolom 'o't?


Meg nem volt baratnom, eddig kiabranditott, hogy ez is divat lett, hogy 13 evesen ciki nem csokolozni (van aki szerint ha meg szuz valaki, az is ciki...).


Nos, a lanyon nem ugy vettem eszre, hogy zavarja ot, hogy fiatalabb vagyok nala. Ugy erzem kisse, mintha a vagyna ra, hogy szeresse valaki. Szuleiben is nagyon regota rosszba van, (tenyleg nagyon szemetek vele)...


Na akkor, velemenyt tudnatok alkotni errol?


Egy 13 eves srac, aki ugy erzi szerelmes lett...



(Es meg valami. En magam a zenevel fejezem ki mindig. Minden erzesemhez zene kell. Van amikor Bon Jovi&Guns N' Roses, de van amikor George Micheal, V-Tech, Edda (szerelem hullamhosszan album fokent).

Ilyen vagyok, nem tudom pontosan miert is, de hat... Ilyennek teremtett a joisten :)))


Üdv!

És köszi, ha ezt elolvastad :)


2010. jún. 26. 23:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Respect aki végigolvassa :D
2010. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Én azért végigolvastam a kérdést ;)
2010. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
én elolvastam, de ebben hol van a kérdés?:DD
2010. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Na akkor, velemenyt tudnatok alkotni errol?


Egyik


Nos, ezek alapjan amit leirtam, szeretnem kerni a velemenyeteket, hogy egy masodik talalkozasra beleferne, ha kozelednek fele, es, ha 'o' nem ellenkezik, egyszeruen megcsokolom 'o't?


Rendes valaszokat, ha lehet. En normalisan kerdeztem, nem tudom miert esik nehezere valakinek emberi modon valaszt adni...

2010. jún. 26. 23:50
 5/40 anonim ***** válasza:
Kissé zavarban van a srác... Én a helyében nem írtam volna ki a történetet ide, nyilvánosan.
2010. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
68%
háhá gyerekek köszi a respektet megszereztem elolvastam na de térjünk a lényegre.Szerintem egy próbát megér a dolog, a második alkalomra vidd el vmi érdekes helyre vagy csak foglald le olyannal amibe kicsit elmélyül smárold le hát most na egy pofont mindenki kibir szerintem ne parázz és sok sikert : D
2010. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Akkor egy dolgot tudnek mindenkinek ajalnani:

http://www.youtube.com/watch?v=lBWo0BwqR5o

Amit a nigger csoka mondd, uzenem nektek.

2010. jún. 26. 23:53
 8/40 A kérdező kommentje:

23:53

Hát, de egy cuppanós jobb lenne, mint egy kemény csattanós az arcomra...

De azért köszi. Ment a felértékelés :)

2010. jún. 26. 23:54
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Szerintem tényleg szimpatikus vagy neki, és szerintem ő is kezd valamit érezni. Főleg, hogy mondod, úgy érzed szeretetre van szüksége.. Szerintem nagyon figyelmes vagy vele, és ezt ő is észreveszi. Sok pozitív van benned, így nincs okod félni, és a mögé bújnod, hogy te csak egy átlagos vagy hozzá képest.. Mert neki nem az vagy, az biztos :)

Szerintem a második találkozónál már jobban meg fogod tudni ítélni, hogy visszautasítaná-e a csókot vagy sem, de szerintem nem :) Főleg ha egy kicsit randiszerűvé varázsolod a dolgot. Mondtad, hogy Budapesten találkoztatok. Elvihetnéd esetleg egy csokizóba, meghívhatnád (persze ha szereti az édességet). Tuti jó pont :) Utána séta.. Leültök egy padra.. és akkor jöhet a romantika :P

Szerintem próbáld meg :)

2010. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

00:08

Ohh, nagyon koszonom. Szerintem igen jo otlet.

De mivel en megyek 'o' hozza, ezert nem ismerem a kornyeket, te maximum rakerdezek, nem esik nehezemre.

En is valami jo helyre gondoltam, es kosz a tippet.

Ment a felertekeles!

Üdv!

2010. jún. 27. 00:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!