Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először randiztam 1 fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először randiztam 1 fiúval, és a Tesco-ba vitt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Végig csak videójátékozott engem meg otthagyott...koptassam le?
2010. jún. 26. 21:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Minek mentél be vele?

Amikor rájönnék, hogy eegy fiú oda akar vinni, jól kinevetném, és otthagynám.

Eléggé kocka lehet, hogyha otthagyott téged, és csak videójátékozott. Jobban érdekli a játék, mint te.

Igen, szerintem koptasd le, ne vesztegesd rá az idődet.

2010. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
81%
sztem koptasd le... látszik h nem érdekled ha nem is foglalkozott veled... a sráv egy taplóóó... bocsiii
2010. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%

sose csajoztam de viccnek is rossz ha meg annyira kocka te meg nem miért erőlteti?

biztos hogy ez randi volt?ja igen kérdezd meg tőle hogy randi volt e ha igen koptasd le

2010. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Okés. Amúgy nem mondta h oda megyünk. Csak szólt h értem jön a házunk elé és vegül a Tescoba mentünk =/ Eléggé meglepődtem.
2010. jún. 27. 11:28
 25/32 A kérdező kommentje:
Dehát végülis ha úgy vesszük...tök olcsón megúszta csak a csokit kellett kifizetni...takarékos a srác (és cukiii)
2010. jún. 27. 11:30
 26/32 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés hamis és bu*i
2010. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Bu*i vagy te mert nem bírsz normális választ írni!!! Ha képtelen vagy rá akk ne is ír, jó???
2010. jún. 30. 12:28
 28/32 anonim ***** válasza:
ha ennyire tetszik a gyerek akkor mond el neki hogy menniyre gáz volt h a tescoba vitt randizni.Bár én tuti nem keresném többet ez után.
2010. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
XD úgy b*sznám arcon,hogy leég a haja...jó mondjuk nem is hiszem el ...sok gyökérrel találkoztam már de ekkora debillel XD
2010. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

vica itvan szandiii


am ö ha ez téleg igaz akkor legaláb kaptad volna el a haját és berángatod a wc-be hogy valami izgi is legyen...xD

2010. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!