Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy belezúgtam az unokatesóm egyik haverjába az egyik találkozásunk alkalmával. Ahogy észre vettem, nem vok neki közömbös. Nem is nagyon ismerjük egymást-ez az egyik gond. A másik meg, hogy irtó messze lakunk egymástól...Mit csináljak? Myvipen ismerősöm. Írjak neki? Vagy az hülyeség? Ha nem, akkor mit írjak? Ötletek?

Előre is köszi!


2010. jún. 26. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz, ha írsz neki? Írj neki!!!
2010. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó! :D Írok neki...köszi a választ, írjatok még:D
2010. jún. 26. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos, hülyeségnek nem hülyeség, hiszen az első válaszoló is leírta, hogy veszítenivalód nagyon nincs... Írj neki és lesz ami lesz. Egyébként hogy hogy kerülhetnél hozzá közelebb, erre nem tudok mást mondani, mint Myvip, MSN, Facebook, Skype...stb. És természetesen minél többet találkozol az unokatesóddal, annál nagyobb az esélye, hogy személyesen tudtok találkozni. Sok sikert! Nekem csak 3 kérdést engedj meg! 1.Hány évesek vagytok? 2. Biztos vagy ebben a "nem vok neki közömbös" dologban? 3.Mit értesz irtó mesze alatt?
2010. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

14 és 15. Hát, nem 100%-ig vok biztos benne...de egy próbát megér, nem?

Hát messze. 3 kerület...

2010. jún. 27. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
3 kerület?! Na, ne röhögtess... Én szegedi vagyok, és 2 évig gond nélkül tudtam tartani a kapcsolatot a győri barátnőmmel... Amikor láttam, hogy azt írod, hogy irtó messze, nos, minimum egy Bp.- Kecskemét távolságra gondoltam. Amúgy meg nemhogy 1, akár több próbát is megér, csak arra vigyázz, hogy ne erőltesd nagyon a kapcsolatot, ha ő nem akarja. Egyébként puszta kíváncsiságból: melyik kerületekről van szó?
2010. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó. Akkor nem irtó messze.

Okés, nem erőletem, ezt mondjuk tudom magamtól is :)

2010. jún. 28. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom ismételgetni magam, mert az ötleteimet elmondtam az első válaszomban.
2010. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
háát.. mondjuk írd neki h " helló bocsi h írok rem nem tartalak fel.. de nem lenne kedved találkozni velem,mert nekem nagyon bejössz.Elmehetnénk v.merre együtt"
2010. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! De nemtom...az jó, ha rögtön kitálalok neki?? xD (érted mire célzok?)
2010. jún. 29. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!