Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok lenne a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lenne a korkülönbség?

Figyelt kérdés
17 éves lány és 23 éves srác.ez még elfogadható vagy már soknak számít? tegyük hozzá a lány értelmileg magasabb szinten van,mint a mostani 17 évesek...
2010. jún. 26. 12:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
köszönöm utolsó! végre egy ép ember:)
2010. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

látjátok,ez a baj magyarokkal,hogy senki nem tanul abból amit a másik ír vagyis hogy nem értenek belőle talán 2 szót.

Nem veszik észre hogy a másik jót szeretne,tudom nehéz a szerelmet eltaszítani egy zugba, itt mindenki azt várja amire ő maga is tudna válaszolni ,csak a másiktól is azt szeretné hallani, ha nem azt hallja akkor magyarázattal rávezeti a másikat hogy azt válaszolja :) Ezt most nem sértésnek szánom csak egy több hónapos tapasztalat, észrevétel ;)

2010. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is:) És semmi gond nincs velünk:)Lassan egy éve együtt vagyunk, és soha nem volt probléma abból hogy van köztünk 6 év:) én még örülök is neki:) ne aggódj:)
2010. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond,nálunk én vagyok 20 a barátom pedig 26, tökéletesen kijövünk egymással :-) úgyhogy hajrá
2010. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tökéletes.:)

15 vagyok 23, 25 és egy 21 éves pasiaim voltak.

2010. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én 16 vagyok. a pasi akit szeretek 22... Nálam ez nem akadály! Az én korosztályom számomra csak barátok és haverok... De az aki iránt szerelmet érzek 22 és vele bármit meg tudok beszélni, bármilyen komoly témát! Szerintem ha igazán szeretitek egymást semmi sem akadály. Jah és még a pasi akit szeretek más országban él... Sem a korkülönbség, sem a távolság nem választ szét minket! Sok sikert!
2010. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!