Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szemezésnek számít? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemezésnek számít? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ránézek a lányra, keresem a szemkontaktust, aztán ő is rámnéz... De nem lehet, hogy csak azért néz rám mert én nézem őt, és közben azt gondolja, hogy "ez meg mi a ... néz..."? :) Így is szemezésnek számít? Ha igen akkor nem feltétlenül jó jel ha szemezek egy lánnyal igaz? Értelmes válaszokat kérek ha lehet, köszönöm.
2010. jún. 26. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne szemezz, felesleges. Én amikor szemeztem egyszer, rámnézett a lány és odaordította, hogy mi a f.aszt bámulsz...azóta valahogy nem csinálok ilyet (2-3 éve)

Na jó, egyszer csináltam a buszon, ráadásul közvetlen az előttem szemben ülő gyönyörűszép csajnak. A csajjal kb 3-4 megállón keresztül egymás szemébe néztünk, de én végig attól féltem, hogy el fog hajtani a francba. Sztem ez a szemezés dolog ez hülyeség...gondolj bele mekkorát fogsz égni, ha odaüvölti a csaj, hogy mi a francot bámulsz...és kiröhög ott mindenki.

2010. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ez kemény ha oda ordít :)
2010. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem,ha így oda ordít egy csaj,akkor az paraszt.
2010. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy így jártál, jó nagy paraszt lehetett az a lány. Szóval akkor szemezésnek szemezés, csak kérdés, hogy a másik fél miért viszonozza? Nem teljesen értem én a nőket, nem volna jó ha odamennék és bepróbálkoznék aztán kiderülne hogy csak azért nézett mert én is néztem aztán még jól le is lennék cseszve :) ... Lányok?
2010. jún. 26. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl jóérzés szemezni egy sráccal:) Sokszor szemezek olyanokkal, akikkel nem tudnék elképezelni soha semmit, de mégis szemezek fele.. Vagy azért hogy adjak neki egy kis önbizalmat, vagy azért hogy én szerezzek:D
2010. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:27 es:


és ez miért jó? Én például már ezért nem megyek oda egy lányhoz, ha néz engem, mert nem tudom mit akar.

2010. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:27 "Sokszor szemezek olyanokkal, akikkel nem tudnék elképezelni soha semmit" na ez az, így honnan a francból tudjuk, hogy megéri-e odamenni, és nem csak egy kellemetlen helyzet lesz belőle? Mert neked semmi, elküldöd oszt csókolom, de a srácnak aki odamegy hozzád annak igencsak kellemetlen ha tényleg tetszel neki és szeretne valami komolyabbat is akár. Ha így akarsz neki önbizalmat adni akkor végülis "átvered" nem igaz? Mert nem lehetne semmi ahogy mondtad is. Kis hülye azt hiszi tetszik neked, aztán odamegy és jól pofára esik. Amúgy azt nem értem, Neked miért ad az önbizalmat ha olyannal szemezel akivel semmit nem tudnál elképzelni? Nem érzem hogy nekem növelné az önbizalmamat ha elkezdenék olyannal szemezni aki nem tetszik. (Nekem önbizalmat sikerélmény ad, az pedig nekem nem számít sikernek, nem jó ha olyannak tetszek meg aki nekem nem tetszik) Ha nem tetszik nem nézegetem, ennyire egyszerű. Nem akarom sem őt, sem magamat kellemetlen helyzetbe hozni azzal hogy esetleg odajön hozzám én meg elküldöm. Neki rossz mert elutasítom, nekem rossz mert tudom milyen ha elutasítanak, és egyébként sem szeretek megbántani másokat. Nem kioktatni akarlak, nem vagyok én neked senki, hogy megmondjam mit és hogyan csinálj, de szerintem ezen gondolkozz el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__96110..

2010. jún. 26. 15:06
 8/8 anonim válasza:
mondjuk én mindig szemezek egy sráccal és fel is vettem msn re csak az a baj h nem toom h akar e v mit mert 3 nap után letiltott szal bukta
2010. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!