Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal mostanában, de eléggé csendes típus.Általában kreatív vagyok beszélgetés terén, de valahogy kezdek kifogyni az ötletekből...mit tanácsoltok?

Ne offoljatok légyszi...nem a napi 13 éves hülyegyerek vagyok...ilyen téren ritka, ha gondom van...


2010. jún. 26. 07:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom, h a beszélgetőtémák maguktól jönnek, de ez még csak a 3. randink lesz...az első kicsit döcögött, a második sokkal jobban ment...több közös témánk volt, mint először...szóval ez nem olyan erőltetett dolog...csak még annyira nem ismerjük egynést...
2010. jún. 26. 07:57
 2/13 anonim válasza:

Szia!

Én nekem is ilyen volt a legutóbbi problémám....

Én 19 vagyok,és egy 23 éves csajjal próbáltam meg összejönni.....3.randi alkalmával már alig volt miről beszélni,így jöttek azok a kérdések,amiket a pillanatnyi helyzet hozott:)

Gondolj arra hogy mi esne jól neked ha megkérdezné tőled...

Pl hogy szeret -e kint lenni a szőlőben ....a hegyen,vagy erdőben sétálgatni veled,lenne -e kedve szalonnát sütögetni ....és ha valami szabadtéri progira igent mond,ott már szinte magától jön a téma:)

De érdeklődj sztem a családjáról,de vigyázz mert van amelyik csakj utál a családról beszélni....

Faggasd olyanról ami a saját jövőjére koncentráltatja,így elkezd gondolkodni,ami a nőknek nagyon megy:)

És ne vond bele azonnal magad a jövőjébe,mert régen egy csajnál én is etzzel elcsesztem....na a lényeg h ábrándozzon melletted egy kicsit,és nézegess olyan 1 mondatos vicceket neten,amiket ha a hétköznapokon tali alkalmával előveszel az viccesnek hangzik majd:)

Hidd el jól alakulsz és nincs mitől félned....ő félénk és ennyi...ne várd h hamar megnyílik előtted!Lényeg hogy egy szóval se bántsd meg és próbáld úgy megszeretni ahogy van és ne hibáztasd soha semmiért!Dícsérd meg nap mint nap,de nem túlzásbavíve,és vigyél neki legalább egy szál rózsát minden hónapban egyszer:)

De tövise nélkül...:)

Nagyon sok sikert kívánok neked!Szép napot!Szia

(István19év)

2010. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pl. kérdezd meg tőle mit csinálna ha sok pénze lenne:)
2010. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. okés...ez nem olyan rossz ötlet.

2. miért nem linkelted már be az egész "csajozás mesterfokon (bénáknak és nőket lenézőknek)" oldalt?

2010. jún. 26. 08:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Foci vb ről.
2010. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen a foci vb most aktuális, már ha szereti a focit:), én is elég csendes lány vagyok, viszont szeretem a focit és a forma 1et is;) egyébként pár jó poén is fel tudja dobni a témát, bár nem tudom hány évesek vagytok
2010. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én 18, a lány 16
2010. jún. 26. 12:04
 8/13 anonim ***** válasza:
A hüvelygombáról :)
2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha a lány csendes típus nem hiszem h a hüvelygombáról szeretne beszélgetni!:D....

kérdezd bármiről a lényeg h ne zavarba ejtős téma legyen....persze nem tudhatod mitől jön zavarba d azért nagyjából behatárolható....pl:hüvelygomba...én pl azt is utálom ha az előző kapcsolataimról kérdezgetnek...vagy ha egyszer kétszer beszélgettem a sráccal és rögtön arról kérdez h szeretem szőrösen vagy csupaszon-.-(persze attól is függ h te milyen srác vagy ha a normálisabb típus akk csak nem kérdezel ilyet az első randikon...)

igaz most azt írtam le h mit ne kérdezz de remélem hasznos a válasz

2010. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
háááááát....úgy többé-kevésbé..de jobban örültem volna, ha azt írod, h miről lehet beszélgetni...illetve miről ajánlott.
2010. jún. 29. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!