Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lesmároljam? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesmároljam? :D

Figyelt kérdés

bulilesz este ottlesz bnöm, még nemsmároltunk! éss itt az ido!!!!!!!!! ugyehogyugye?:P


15/F vok

ö 14/L


ELöre is köszi a válaszokat!


jaaaah ésss elösször szájrapuszi legyen, aztán smárolás, vagy kapjam le egybol?:D felpofozni ugysefog mert arravár szentem hogy mikor csinalom már!!!!!!:D:D:D


2010. jún. 25. 15:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Na látom az önbizalom megvan, csak kapjon levegőt is. Ja és ne egy budi kellős közepén és ne mindenki előtt. Szal normális helyen ne minden ember szeme láttára és eleinte szájra puszi utána átmegy nyelvesbe.
2010. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
igenigen! önbizalom megvanxD éss köszi a választ:)
2010. jún. 25. 15:55
 3/33 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és szerintem jobban örülne elsőnek egy lágy,romantikusabb,nyelves csóknak,azután...hát azt rátok bízom...de ez legyen az alapja :)
2010. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
le kéne állni a speeddel,mert az írásodból azt állapítom meg hogy komoly függő vagy...
2010. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
igen LSD marihuana extasy anfeta!!! :)) komolyraforditva 3 doboz bomba csak:P semmi extra majd ezután még metaxa jonywalker unicum:) leszlöket de am semmi károsat nemcsinalok:) xd
2010. jún. 25. 15:58
 6/33 anonim válasza:
amiket felsoroltál,azokat én is fogyasztom,de tod azok is károsak...
2010. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:

na de azt mond meg hogy minek írsz többet a betűkből?:D

mmmertttt jóóó lennne ha tudnááám kiváncsi xd vaggggyok

2010. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nemgas:D
2010. jún. 25. 16:00
 9/33 anonim ***** válasza:
Linkelj képet magadról!
2010. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Veri a klaviatúrát, minta barom. Izgul az este miatt. Gondolom 1,5 órát tölt a fürdőben és állítgatja a haját.

Kérdezőnek:

Miért ne smárolnád le. Ő is ugyanúgy vár erre. Aztán elmeséli a barátnőinek, hogy milyen volt;))

2010. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!