Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon szeretném hogy legyen valami. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Randiztunk párszor aztán egyszer eltűnt ,most újra beszéltünk de azt mondta hogy mást is szeret,de engem is.Engem választót és azt mondta hogy szeret.De azóta nem találkoztunk.Ha legközelebb randizunk akkor meg csókoljam?Szerintem meg kéne de félek hogy ö nem akarja és az minden el rontana.Mi legyen?
2010. jún. 25. 04:23
 1/6 omfglolr ***** válasza:
0%
ő az én csajom te kutya
2010. jún. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged választott, és nem mered megcsókolni? Pff. Aludj még pár száz napot, hátha kinő a tököd.
2010. jún. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én megmerném de ö nem akarja,és 1. már ki nőt a tököm8a volt csajom sokat tudna róla mesélni)

Mindegy nem én nem merem hanem félek hogy ö nem akarja

2010. jún. 25. 05:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a csaj vagy 14 éves lehet.

Elsőnek nem a csókon gondolkoznék, hanem elbeszélgetnék vele, hogy mit is akar valójában.

2010. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem fél ilyesmitől. És ha nem akarja, akkor mi van? Röhögsz rajta, és mész tovább. Szóval csak nem fejlődött még ki teljesen a tököd.
2010. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahogy visszavonni a kérdést?De mindegy azóta már rég meg csókoltam (és mást is csináltam vele).-
2010. jún. 25. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!