Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolozni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13:05-ös az LOL XD
2010. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hagyjátok már szegényt


nah csak annyi h szépen átdugod a nyelved a szájába és simogathatod a nyelvét vagy a szájpadlását a nyelveddel. hidd el imádni fogja ;)

2010. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezek a hülye válaszadók olyan szánalmasak!!! Nekem is ez volt a kérdésem és mindenki ilyen válaszokat adott! Dugjátok már a farkatokat a seggetekbe! Honnan tudnánk hogy mit kell csinálni hisz még most kezdjük! nektek könnyű mondani mert ti már csináltátok párszor! Mi nagyon félünk hogy elrontjuk ti meg basztok rá egy nagyot hogy mit csináltok!

Bocsi de már meg kellet írnom mert nem bírtam tovább! Én így írtam ki hátha valamelyik neked is segít mert nekem segített 1-2 : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ez csak azért van, mert még ahhoz is hülyék vagytok, hogy oldalt beírjátok a keresőbe, hátha már valakik kismilliószor feltették ezt a kérdést, és talán így nincs szükség rá, hogy kismillió+1-edszerre is felrakjátok. amikor ugyanazt kérdezik meg minden héten 10-en, a vége felé már elég nehéz értelmes választ írni. szóval használd már légyszi azt a kis valamit ami a két füled között helyezkedik el!
2010. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

na lgyen egy normális is:


Egymás ajkára rakjátok az ajkatokat,és az egyikőtök átdugja a nyelvét a másik szájába,és mozgatod a nyelved a párodé körül.


ennnnyi

2010. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ügyesen
2010. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a "párod/párom" szavaktól is kiver a hideg
2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!