Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első "randin" csók? . Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első "randin" csók? . Többi lent

Figyelt kérdés

Volt 1 osztársam aki már 7.óta nagyon bejön nekem..eleinte 5.től kezdve ő nyomult rám de akkormég nem tetszett. Alapból 3 puszival köszöntünk 1másnak. Egyszer elkezdett nekem bókolgatni de ugy ojan poénosan szval nemtudom komolyan gondolta-e..azután pedig amikor mentem haza 3puszi plusz megölelt és megfogta a fenekem..én visszaöleltem de más nem volt. Másnap bementem reggel ölelés azt én kezdeményeztem aztán megint 1 azt ő. Majd miután "bnőm" rákérdezett tőle h most akkor járunk-e vagy akar-e tőlem valamit azt mondta hogy nem. Megpróbáltam elfelejteni ezt az egészet de nem ment. Most kitaláltuk csajokkal, hogy lehivnám kettesbe sétálni (az alapügy már megvan) és hogy a végén lesmárolnám..szerintetek? nem akarom, hogy visszautasitson mert az elég cink lenne.


Jó hosszú lett remélem azért válaszol valaki :S


Az ürügy: kutyust kell oltásra vinni dokihoz és félek egyedül.


15/L


2010. jún. 23. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj ha a puszit, meg a tapizást is ő kezdeményezte akkor szerintem ő előbb le fog smárolni téged, mint ahogy te számítasz rá :D

16/L

2010. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Várd ki, ha nem kezdeményezi ő a találkán a csókot, akkor mikor elváltok, akkor kapd le.

Legalább este tud gondolkozni, és várd míg ő keres. Ha keresni fog, akkor sinen van a dolog ;)

2010. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én már az első randinkon lesmároltam a pasim akivel már több mint 8 hónapja vagyok együtt....és miután lesmároltam ő is újra lesmárolt és még a fenekemet is megfogta..........kezdeményezz te is,mert a végén még gyáva nyuszinak fog tartani
2010. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan visszaírtok =)
2010. jún. 23. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én speciel azt vallom, hogy a fiú csókolja meg első alkalommal a lányt, de hát Te tudod... Ennyi alapján még nem lennék biztos benne, hogy a fiú tényleg akar Tőled vmit, de tudom, hogy ezeket a megérzéseket írásban annyira nem lehet átadni. Szóval akár még igazak is lehetnek a feltételezéseid. Mindenesetre szerintem nem egy ilyen mondvacsinált ürüggyel kéne elhívni, hanem ha mindenképp akarsz tőle vmit, akkor hívd el kólázni v fagyizni v tudomisén :) Akkor már kapisgálni fogja, hogy ez egy randi, és mérlegelheti, hogy elmegy-e rá, vagy sem. Neked sem lesz annyira ciki, ha a randit utasítja vissza, és nem pedig Téged, miután lesmároltad.
2010. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!