Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik valaki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik valaki, akkor azért kezdenek el tetszeni a szokásai, mert eleve tetszik az illető, vagy pont az ilyen szokások miatt tetszik meg?

Figyelt kérdés
Pl. van egy srác, aki sokszor két kézzel issza a sört, és önti magába mint egy kisgyerek, és ez valahogy olyan aranyos, nekem nagyon tetszik benne ez. Csak nem tudom eldönteni, hogy az ilyen szokások miatt tetszett meg, vagy egyszerűen csak azért kedvelem a szokásait, mert eleve tetszik.
2018. okt. 6. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez jó. :) Ha te nem tudod eldönteni, mi miért tudnánk jobban? :)
2018. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk nekem biztosan nem jönne be hogy két kézzel issza a sört (vedel), akármilyen helyes a srác, ottjagyom.
2018. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom én szeretem a sört de nem a sörivási szokása miatt szoktam valakihez vonzódni :D általában ez úgy van, hogy megtetszik az illető külsőre/belsőre elkezdek hozzá vonzódni és akkor nyilván aranyosak találom azon szokásait is, amiket mások lehet észre sem vesznek, vagy jelentéktelennek tartanak. Egyszer úgy bele voltam zúgva egy fiúba, hogy még az is tetszett, ahogyan az orrát fújja, mert az is Ő volt. Fordított esetben, viszont nem zúgok bele valakibe csak azért, ahogy fújja az orrát, ha érted :D Erre szokták azt mondani, hogy ha nagyon bele vagy zúgva valakibe, nem találsz benne hibát, mert amit más hibának vél, te nem. Aztán ahogy múlik a szerelem, egyre több hibát fedeztek fel egymásban, egyre több mindenen veszekedtek, olyanon is amin korábban nem. Szóval te nem a sörivási szokása miatt vagy belezúgva, csak mivel ez is Ő, ezért tetszik neked.
2018. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, igen, akinek tettszenek a szokásai, viselkedése, emiatt kedvelem, és ebből akár lehetne több is...
2018. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!