Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal 2 hónapja msn-en és találkozni szeretne velem. De én félek hogy csalódni fog bennem :/ Persze képen látott már,meg kamoztunk is ..nemtudom..bizonytalan vagyok...pedig igy neten keresztül nagyonjól megvagyunk.Mit csináljak?
2010. jún. 23. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
találkozz vele..mit veszíthetsz?:)
2010. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Találkozz vele minél előbb.Ha sokáig húzzátok az msn-t,és kiderül,hogy mégse vagytok élőben szimpik egymásnak,akkor csak elfecsérelt idő volt az a két hónap.

Ha meg bejöttök egymásnak,akkor semmi gond nincs,beszélgessetek el,csak úgy,mint msn-en:)

Persze előfordulhat,hogy vagy te,vagy ő nem lesz szimpi,de ez benne van a pakliban.Nekem már mindkét eset előfordult,egyikből se lett komoly a végén.

És persze az is lehet,h teljesen más élőben,mint ahogy elképzeled.Ebben az esetben pedig -akármennyire is félsz,jó,ha találkoztok,még mielőtt nagyon belelovalltad volna magad.Vigyázz arra,h semmiképp ne ess bele virtuálisan,mert mint utólag rájöttem a magam példáján és másokén is,annál nincs gázabb és kiábrándítóbb.Kivéve,ha a végén jó sül ki belőle. De az ritkán szokott.

2010. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, próba-szerencse, magad miatt meg ne aggódj kérlek, biztos, hogy nincs veled semmi baj. Akkor meg főleg ne félj, hogy csalódást okozol neki ha már látásból tetszel neki. Inkább amiatt aggódj, hogy ne használjon ki. Remélem nem csak egy alkalomra akar téged. De ha rendes és komolyak a szándékai akkor legyetek boldogok! :)
2010. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy találkozz vele. Próbáld meg. Ha két hónapja beszél veled akkor biztosan szimpatikus vagy neki és ha képen is látott már akkor nagy csalódás nem érheti. Max meglepődik. Sok sikert. Pusz :D
2010. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat ! (:

És tipp hogy hol lehetne találkozni ? :)

Amúgy 15/L

2010. jún. 26. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy... :'( Ez elúszott :S:S :'(
2010. júl. 14. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!