Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehetne csinálni? [Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés
Van egy tőlem 6 évvel idősebb fiú akibe kb fél éve egyszerűen "belecsavarodtam".Nem tudok semmit csinálni anélkül,hogy ne ő jutna az eszembe.Az egész szitu úgy kezdődött,hogy megismertük egymást és 2 hét után sikerült bevallani,hogy mindketten bolondulunk a másikért aztán egy hét után kiveséztünk minden lehetőséget és úgy döntöttünk,hogy a korkülömbség miatt egyenlőre nincs esélye a dolognak,de pár év múlva mikor már mindketten komolyabbak leszünk egy picivel megpróbálhatnánk.Ezt mindketten így gondoltuk és el is fogadtuk.Úgy látszik neki sikerült "ideiglenesen" elfelejteni engem,de nekem őt sehogy nem megy.Félek,hogy végleg elfelejtett...nem szeretném ha pár év múlva már abszolult nem emlékezne rám.Most ilyenkor mit lehetne? : S : \
2010. jún. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
korod?
2010. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha 10éves vagy kb. akkor világos ha több pár évvel akkor nem kellett volna egyezkedni szerintem:S
2010. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ha Szeret,és nem bírjátok egymás nélkül,akkor majd úgyis megkeres! :) És ne fuss egyetlen fiú után sem! :) Ha túl fiatal vagy hozzá,akkor keress a hozzád hasonlóak közül barátot! De hidd el,jönni fog majd magától is a nagy Ő...:)
2010. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinte csodával határos módin újra beszélgetni kezdtünk : P
2010. jún. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!