Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova vigyem a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova vigyem a csajt?

Figyelt kérdés
Oan helyre akarom ahol tudunk beszélgetni meg iesmi... nemet és kort is plz 13 évesek vagyunk
2010. jún. 23. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
park, temetö :D igen én oda vittem. xD
2010. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A fagyi tényleg jó ötlet, ha kijön a zsebpénzedből.

Az én testvérem aki szintén 13 éves, egyszerűen csak haza szokta kisérni a barátnőjét. A szüleink nem csinálnak belőle nagy ügyet, így lassan majd itthonra is elhívja.

Ha pedig ezek nemtetszenek, akkor hívd el példáúl kosárlabdázni tollasozni vagy bármijen más játékra ami tetszik nektek. Akkor sokat beszélhtsz vele.


Nem mellesleg tényleg jobb lenne ha inkább nem olvasgatnád ezt az oldalt. Nagyon sok butaságot is írnak benne. Sok válasz közűl gyakran nehéz felismerni a megfelelőt. Főleg ha még nagyon kezdő az ember.

Sok szerencsét!

2010. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ui.: Bocsi a helyesírásért.
2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
vágom miket irnak ide de nagyjábol ki tom szürni a jókat... am sztem fagyizni kéne vagy vmi ... és akk pl. beülünk fagyizni / sétálunk és közbe fagyizunk? nemtom meik jobb
2010. jún. 24. 17:02
 15/15 A kérdező kommentje:
"a karácsonyra életet kérj "komi nagyot üt. ott a pont XDDD
2010. jún. 24. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!