Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek msn-en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek msn-en?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nem ismer engem. Azt se tudja, hogy ki vagyok. Megszereztem az msn címét. Arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor mit kell csinálni, mit szabad és mit nem szabad csinálni ahhoz, hogy nagyon megkedveljen.
2010. jún. 22. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ismer és megadta az msn címét?Mond már meg hogy hol van az a lány!
2010. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem adta meg, hanem megszereztem a tudta nélkül. Még nem vettem fel.
2010. jún. 22. 23:11
 4/9 anonim válasza:

Vedd fel és egyből kiderül, de küldj neki egy képet, beszélj vele sokat és ha a következő nap vissza ír (magától) akkor van esélyed, ha nem akkor vagy nincs esélyed, vagy kicsit "piszkálni" kell...(de csak kis ideig)

De ha nem jön össze akkor azt mondom, hogy hülye vagy nem msn-en kell csajt fogni xD

17/F

2010. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vedd fel, és ha kérdezi, hogy ki vagy, mond, hogy egy ismerőse ismerőse... kérdezz róla dolgokat, de ne sokat, ne tűnj tolakodónak. próbálj vicces lenni, de ne ilyen kőkori szarokkal:) sok sikert!
2010. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt ne várd h következö nap ö irjon rád... mert én garantálom, h tuti nem fog...xDDD 16/L
2010. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jezusom, teljesen szánalmas vagy! Felejtsd el az MSNt! Ha meg akarod ismerni a lányt, akkor ezt oldd meg személyesen!


Ba.zki, mi lesz ezzel a világgal?! ... :-/

2010. jún. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki egy levelet, hogy nem gond-e az, hogy felveszem msn-re ismerkedés céljából. Jó pár órája megnézte az üzenetemet iwiw-en, de nem válaszolt rá. Akkor ez most jót vagy rosszat jelent?
2010. jún. 25. 12:20
 9/9 anonim válasza:

Szerintem lehet h alszik egyet a válaszra ha szerencséd van:D

Ha meg 2 nap múlva sem válaszol akkor nincs esélyed szerintem

2010. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!