Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megsejtette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsejtette?

Figyelt kérdés
2 hete felvettem egy lányt msnre, aki nagyon tetszik nekem. Nema a saját nevemben vettem fel, hanem egy lány nevében, mert ki akartam deríteni, hogy van-e barátja vagy, hogy tetszik-e neki valaki. Mindezt meg is tudtam, nincs neki, és nincs is senki a láthatáron. Aztán még dumáltunk a suliról, ő meg csak úgy ripszropsz közbevág, h bocsi, de most mennie kell, majd máskor beszélünk. Mondom oké, de azóta sincs fent msn-en, megnéztem és letörölt vagy letiltott. Szerintetek megsejtette, hogy kamu az msn, amin felvettem?
2010. jún. 22. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
én meg majd odamegyek és összeverem az egész kócerájt!!
2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azt hiszi leszbikus vagy.


amúgy az elsőnek igaza van.

2010. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem bántottad/sértetted meg esetleg valamivel?

Amúgy nem tudom elképzelni, hogy hogyan jöhetett volna rá, hogy kamu msn... ha csak nem szóltad el magad valamivel.

2010. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"azt hiszi leszbikus vagy."


LOL


Fiú vagyok, nehezen lehetek leszbi! :DD


Nem, nem bántottam meg semmivel, 1000%!

2010. jún. 22. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztak urva, te nagyon sötét vagy... :D Még bu zinak se lennél jó.
2010. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FFDP ***** válasza:
Hát te jó nagy gyökér vagy. Azért tiltott le mert rohadtul nincs kedve egy idegen lánnyal beszélgetni a magánéletéről vagy egyáltalán.
2010. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem sejtette meg. és szard már le. most jön az a rész amikor felveszed a saját msned-re meg tetszel neki elkezdtek járni blablablaa.... de ne mondd el neki soha h az te voltál. mert akkor azthiszi h átvágtad.
2010. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
azért hiheti hogy leszbikus vagy, mert nőnek adtad ki magad -.-"
2010. jún. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom h letiltott mert számára idegen vagy...én is ignoreolom,letörlöm azokat a csajokat, akik csak úgy mindenről kérdeznek úgymond kifaggatnak s azt se tudom, hogy ki a franc..ja és szerintem nem jött rá h átvágtad.de nem értem miért nem a sajátodon vetted fel?:-?? lány voltam
2010. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom leégetni magam előtte.
2010. jún. 29. 12:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!