Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen tegnap randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tegnap randira hívtam egy csajt, mára törölt. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettünk egymással,kettő napja beszélgettünk,majd írtam neki,hogy szívesen találkoznék vele személyesen.

Erre azt a választ kapom,hogy "hűha".

Visszaírtam neki,hogy felesleges hetekig leveleznünk,inkább találkozzunk személyesen és ott kiderül,hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak vagy sem.

Semmi választ nem kaptam.

Erre fel ma reggel látom,hogy törölt engem.

Mit rontottam el?

Túl gyors volt a tempó?

Vagy a csaj volt még éretlen egy kicsit? 19 éves a lány.



2018. szept. 6. 08:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem csak tinderen, de bármelyik ismerkedésnél szerintem nem kellene ezen gondolkodnod. Az elején sokan nem tudják, hogy mit akarnak, nem is biztos, hogy érdeklődnek azok iránt, akikkel beszélgetnek.


Amúgy én már randiztam úgy is, hogy rögtön az első 1-2 levelezést követően, és nem tartottam gyorsnak, de hát van aki nem preferálja az ilyen szemtől-szembe ismerkedéseket...

2018. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!