Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek már flörtölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek már flörtölni sem?

Figyelt kérdés

Múltkor megláttam egy 3-4 tagú fiú csapatot messziről,de mikor melléjük értem,még rájuk sem mertem nézni,nemhogy esetleg szemezni valamelyikkel!!!

Hogyan szerezhetném vissza az önbizalmamat?


29/N


(nem vagyok egy vén lány típus,sőt mások szépnek mondanak,élettársam is volt,gyerekem is van,csak egy ideje teljesen elszállt minden "magamba vetett hitem")


2010. jún. 21. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő számára sztem mindig nagy önbizalom növelő egy szépségkúra.Menj el fodrászhoz csináltass úgy frizurát menj kozmetikushoz és akár műkörmöshöz is.Nekem mindig beválik egy kis kényeztetés és változtatás!!Próbáld ki nem veszthetsz vele sokat max. pár ezer forintot!!
2010. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És mi az oka,hogy elszállt minden magadba vetett hited??

Ezt a problémát a gyökerektől kéne kezdeni megoldani,és onnan épitkezni!

2010. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából sosem voltam egy önbizalommal teli emberke,mert már kiskoromban is duci voltam,(most is az vagyok). De amitől végképp elszállt minden,az talán az lehetett,hogy elhagyott a kislányom apja! Én vele képzeltem az egész életem,és nem tudom túl tenni magamat ezen! Pedig mindenki szerint csak örülhetek,hogy megszabadultam tőle! De ha még egy ilyen embert sem tudtam megtartani magam mellett,akkor hogy sikerülne egy normálisat???!
2010. jún. 22. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy duci, de ha elmész edzőterembe ott kényelmetlenség nélkül kérhetsz pasiktól tanácsokat mit kell csinálni, és két legyet ütsz egy csapásra.

Vagy kell egy olyan barátnő akivel elég biztonságba érzed magad hogy flörtölj másokkal.

2010. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos vagy. Egy normálisat könnyebb megtartani, de nem is kell "megtartani", mert egy normális férfinak szuverén döntése, hogy veled él-e vagy sem. Ehhez a testalkatodnak nem sok köze van. Ha elfogadod magadat, akkor ez kiül az arcodra és vonzóvá tesz azok szemében, akiknek egyébként tetszenek a duci nők (is).
2010. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert f∆sz vagy
2010. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El kell magad fogadni,igy ahogy vagy,és ezt megérzik a srácok is ha látják,hogy ki vagy békülve magaddal,és könnyebben fog menni az ismerkedés is,nem leszel annyira gátlásos!És a barátnős dolgot én is tudom ajánlani,vele menj el pasivadászatra;)
2010. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!