Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Biszexuális vagyok. Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexylady kérdése:

Biszexuális vagyok. Hol tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem tagadom, a barátommal szeretnénk hármasban mégegy lánnyal
2010. jún. 21. 22:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
szóval előtte fel kéne vele vennünk a kapcsolatot. És kicsit tapasztaltabb lány kéne, aki bevezethet a dolgokba :P
2010. jún. 21. 23:03
 12/18 A kérdező kommentje:
basszus lebuktam XD Nade egy kis poci csak nem zavarna.... ;)
2010. jún. 21. 23:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy férfi létemre nem értek annyira lesbikus hajlamokhoz, mint a nők, de ezen pontosan mit is kell bevezetni?:O Mert hát fogsz egy videót és csinálják, nyelv és tárgy és ennyi, nem?
2010. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azért szerintem nem. kb olyan lehet, mint amikor először csinálod férfival... Érzed hogy kívánod, de meg akarod adni a másik (esetünkben két)félnek is a lehető legnagyobb örömöt. Nem hiszem, hogy annyira könnyű egyszerre két 3 embert összehangolni
2010. jún. 21. 23:17
 15/18 anonim ***** válasza:

ha alapjába véve vesszük a heterókat a két különböző nemű egyén is kitapasztalja, hogy mi kell a másiknak, hogy csinálja stb. viszont azonos neműeknél sztem ugyanaz mint neked. Te mit szeretsz, ha csinálnak neked, mert akkor ugyanez vissza. Amúgy ha jól tudom a biszexek azért lesznek biszexek, mert szeretik a női gyengédséget és a férfi keménységet is. Nos ha nőről van szó akkor gyengédség, meghitt helyzetben, finoman, játszadozva,stb.

:D de valahogy, azt hiszem nem én vagyok a legtökéletesebb válasz adód ebben a témában 18/f, de azért próbálkozom:)

2010. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Fejér megyei 21 éves lány vagyok, ha érdekel. :)
2010. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

www.pride.hu

Volt a www.angyalkak.hu is, de fizetős lett, tehát az egyetlen normális oldalt, ahol én is ismerkedtem, jól elcseszték :(

2010. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Attila_Z ***** válasza:

Jellemző, a női biszexualitástól olvadnak az emberek, a többi meg "undorító".

Egyébként az eropolis ilyesmire nagyon alkalmas. Tudom ajánlani.

2010. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!