Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelítsek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek hozzá?

Figyelt kérdés

Hogy közelítsek egy olyan lányhoz, aki nem ismer engem, csak a buszon szoktuk látni egymást, de sosem ül le mellém, 3 évvel fiatalabb nálam, egy felé lakunk. nemtudom, mi kell még?


Hogyan szólítsam le?


2010. jún. 21. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép lassan.
2010. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.-'
2010. jún. 21. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszene egy fú és egy buszon vagyunk egy ülőhej sincs csak mellete inkább állok ha a közelbe van akkor kérdezd meg tőle, hogy nem ülsz le én azt már nem utasítanám vissza, mert nem sértenélek meg. Utána próbálj vele beszélgetni. Aztán ha legküzelebb taliztok már autómatikusan melléd ül aztán megismerkedtek msn cím csere stb :) Ha van még kérdés akkor mond
2010. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint én nem tetszek neki, mert nem 1x volt már rá példa, hogy csak mellettem volt ülőhely, és soha nem jött oda hozzám, hogy leüljön. Olyan is volt már, hogy hátul szállt fel, én ott ültem az ajtónál, mellettem üres a hely, csak a táskám volt az ülésen, és ő mégis mögém ült le, pedig ott is ült egy srác. Szal. én már nem tudom, mit higgyek. :S
2010. jún. 21. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont eztt mondtam! Ha nekem TETSZIK egy fiú akkor pl van két fiú mellet 2 üres hej az eggyik az amelyik tetszik TUTI, hogy nem mellé ülök. Vágod ? Férre értetted a válaszomat :)
2010. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, pardon! :$
2010. jún. 22. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi gond :D
2010. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!